Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Wspólnie dla bezpieczeństwa

Wspólnie dla bezpieczeństwa
Zobacz więcej zdjęć »
Kreatywność i bezpieczeństwo - te dwa elementy łączy w sobie inicjatywa Portu Łódź „Błyśnij dla bezpieczeństwa”. Organizatorzy konkursu, który zyskał patronat Prezydent Miasta Hanny Zdanowskiej i Straży Miejskiej, czekają na zgłoszenia uczestników do 13 listopada.

Uczniowie szkół oraz przedszkoli z regionu łódzkiego mają szansę wykazać się kreatywnością i zdolnościami manualnymi. Jest to także doskonała okazja by udowodnić, że troskę o bezpieczeństwo można łączyć z dobrą zabawą. Jak? Wystarczy, żeby klasy szkolne, grupy zerówkowe lub przedszkolne z państwowych placówek województwa łódzkiego przesłały do Portu Łódź swoje projekty odblasków poprawiających widoczność dzieci na drodze. 10 prac, które Jury uzna za najciekawsze, zostanie przedstawionych Internautom i poddanych ich ocenie. Zwycięski pomysł na odblask zostanie zrealizowany i bezpłatnie rozdystrybuowany wśród uczniów szkół, przedszkoli oraz wśród najmłodszych klientów Portu Łódź.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Cieszymy się, że nasz konkurs objęły patronatem władze miasta i Straż Miejska. Bezpieczeństwo dzieci na drogach jest kwestią niezwykle istotną. Mamy nadzieję, że wspólnie z tak istotnymi w regionie łódzkim instytucjami, przyczynimy się do zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych na drodze – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Organizatorzy czekają na projekty odblasków do 13 listopada 2013 r. Drugi etap konkursu, w którym to Internauci będą mogli oddawać głosy na najciekawsze projekty potrwa od
14 do 21 listopada.

Na autorów wszystkich prac, które zostaną zakwalifikowane do finałowej dziesiątki, czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Regulamin konkursy znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »