Rozrywka i wypoczynek » Gry

Współpraca Asmodevu z Gruzją nabiera tempa

Współpraca Asmodevu z Gruzją nabiera tempa
Zobacz więcej zdjęć »
Asmodev, producent gier o miłości i śmierci, w kwietniu br. roku podpisał umowę z ekstremalnym zespołem Gruzja na stworzenie płyty, która posłuży jako ścieżka dźwiękowa w nadchodzącej produkcji Studia - Priest Simulator. Niedawno ukazał się pierwszy singiel z zapowiedzianego albumu Vulgator.

Asmodev, producent gier o miłości i śmierci, w kwietniu br. roku podpisał umowę z ekstremalnym zespołem Gruzja na stworzenie płyty, która posłuży jako ścieżka dźwiękowa w nadchodzącej produkcji Studia - Priest Simulator. Niedawno ukazał się pierwszy singiel z zapowiedzianego albumu Vulgator. Numer usłyszymy w grze m.in. podczas odprawiania egzorcyzmów.

Na platformę YouTube trafił pierwszy singiel z nowego albumu Vulgator. To przebojowa torpeda o mrocznym zabarwieniu, która idealnie wstrzeli się w klimat Priest Simulator. Muzyka Gruzinów ma niebagatelne znaczenie dla wydarzeń w San de Ville, bowiem jest główną przyczyną bolesnych opętań. Zadaniem księdza-wampira będzie zwalczanie szatanistycznych wielbicieli gruzińskiej muzyki oraz ratowanie zadręczonych paskudnymi dźwiękami chrześcijanistów.

- Trzeba kochać Gruzję taką, jaka jest. Ale na potrzeby groteskowej fabuły będziemy ją zwalczać. Gruzinom przyda się porządna lekcja religii – mówi Michał Jodłowiec, prezes Asmodevu.

 

Oprócz Priest Simulator Spółka intensywnie pracuje nad innymi autorskimi produkcjami: Mercyful Flames oraz Booze Master. Najbardziej oczekiwana produkcja studia, Priest Simulator, zgromadziła już na Steam ponad 40 tys. zainteresowanych osób. Ponadto zespół Asmodev realizuje również prace nad tytułami zleconymi przez zewnętrznych deweloperów.

Spółka jest w trakcie procesu ubiegania się o dopuszczenie akcji do notowań na rynku NewConnect.

 

 

***

O spółce

Asmodev SA tworzy gry własne oraz na zlecenie. Spółka specjalizuje się w produkcjach o mrocznej i często szokującej tematyce. Firma została założona na początku 2018 r. w Warszawie. Asmodev ubiega się o dopuszczenie do notowań na NewConnect. Druga autorska produkcja studia - Ultimate Summer, trafiła na początku 2021 r. do sprzedaży. Spółka pracuje obecnie nad Priest Simulator oraz trzema grami na zlecenie Gaming Factory: Mercyful Flames, Booze Master oraz Human Farm. Do portfolio produkcyjnego dewelopera dołączyły także niedawno dwie nowe pozycje przygotowywane na zlecenie: Pope Simulator i I am Your Principal.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »