Technologie » AGD - RTV

Współpraca NEC Display Solutions i BrightSign - zintegrowane rozwiązanie Digital Signage

Współpraca NEC Display Solutions i BrightSign - zintegrowane rozwiązanie Digital Signage
Zobacz więcej zdjęć »
Współpraca NEC Display Solutions i BrightSign, LLC® przyniosła stworzenie linii monitorów wielkoformatowych ze zintegrowanymi funkcjami Digital Sigange.

W rezultacie pełna gama wielkoformatowych monitorów NEC z serii MultiSync V jest teraz dostępna z dołączonym odtwarzaczem multimedialnym Digital Signage firmy BrightSign, zgodnym ze standardem OPS.

"W czasach, gdy biznes próbuje wychodzić z pandemii, Digital Signage odgrywa kluczową rolę w powitaniu powracających klientów i pracowników za pomocą informacji i ważnych treści cyfrowych" - powiedział Nils Karsten, Strategic Alliance Manager w NEC Display Solutions. "Integracja odtwarzacza multimedialnego OPS firmy BrightSign jest idealnym uzupełnieniem naszych monitorów wielkoformatowych z serii V i teraz wspólnie możemy dostarczać kompleksowe, wiodące w branży i bardzo niezawodne rozwiązanie Digital Signage".

Połączenie rozwiązań NEC i BrightSign umożliwia dostarczanie odpowiednich, ukierunkowanych treści cyfrowych w zakresie informacji, rozrywki, pomocy lub inspirowania odbiorców w sklepach detalicznych, muzeach, restauracjach szybkiej obsługi, środowiskach korporacyjnych i innych miejscach publicznych. Integracja odtwarzacza multimedialnego z monitorem nie tylko pozwala zaoszczędzić na początkowej inwestycji w sprzęt, ale także usprawnia instalację, eliminując konieczność stosowania dodatkowych kabli i osobnych odtwarzaczy multimedialnych.

"NEC Display Solutions od lat jest świetnym partnerem, a z naszej najnowszej współpracy jesteśmy wyjątkowo zadowoleni", powiedział Jeff Hastings, CEO w BrightSign. "Dodanie naszego odtwarzacza multimedialnego OPS daje klientom wielkie możliwości przy każdym formacie obrazu, szczególnie w przypadku wdrożeń, w których priorytetem jest minimalizacja okablowania zewnętrznego i zintegrowany osprzęt".

NEC zintegrował odtwarzacz multimedialny BrightSign OPS z pełną gamą modeli monitorów z serii MultiSync V, z których wszystkie oferują jasność 500 cd/m² i antyodblaskową powłokę ekranu w celu zapewnienia doskonałej widoczności w typowych warunkach oświetleniowych. Nowoczesne wzornictwo monitorów idealnie pasuje do każdego zastosowania i środowiska.

Dołączenie odtwarzacza multimedialnego Digital Signage BrightSign HO523 eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych kabli i zapewnia pełną integrację z infrastrukturą BrightSign, która obejmuje dostęp do ponad 20 dostawców CMS za pomocą usługi w chmurze Control Cloud firmy BrightSign, dostępnej poprzez BSN cloud. Zaktualizowany system operacyjny BrightSign 8.0 i wydajny silnik wideo umożliwiają obsługę standardu H.265/H.264, zapewniają sprzętową akcelerację obsługi HTML i umożliwiają skalowanie do rozdzielczości 4K.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »