Firma » Reklama

Wspomaganie męskiej płodności

Wspomaganie męskiej płodności
Zobacz więcej zdjęć »
W wyniku konkursu ofert agencja IMR advertising by PR podpisała umowę promocyjną z Rovers Polska, firmą medyczną, która oferuje m.in. rozwiązania dotyczące różnych aspektów zdrowia mężczyzny, wspierania zdolności prokreacyjnych i leczenia bezpłodności.

Celem współpracy jest promocja suplementu diety Proxeed Plus zawierającego składniki wpływające na poprawę jakości męskiego nasienia.

Kompozycja składników preparatu powstała w oparciu o wyniki badań klinicznych, w których naukowcy i lekarze poszukiwali rozwiązań optymalizujących jakość męskiego nasienia, stymulowania procesu jego tworzenia się i dojrzewania plemników.

Proxeed Plus zawiera witaminy i mikroelementy stanowiące ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a tym samym wpływa na obniżenie niekorzystnych skutków stresu oksydacyjnego.

„Działania promocyjne podjęte przez naszą agencję skierowane są w równym stopniu do mężczyzn i do kobiet. Bowiem to kobiety w większości przypadków starają się dbać o styl i jakość życia swoich mężczyzn, a tym samym o zdrowie i prawidłowy rozwój psychofizyczny wspólnego potomstwa. Tak więc wybraliśmy media czytane ze zrozumieniem przez obie płci" - mówi Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.

Rovers Polska posiada system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 w zakresie m.in. dystrybucji wyrobów medycznych, do diagnostyki in vitro oraz suplementów diety.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMR advertising by PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »