Dom » Nieruchomość

Wybiegajmy sobie zdrowie razem z „Koroną Dąbrówki”

Wybiegajmy sobie zdrowie razem z „Koroną Dąbrówki”
Zobacz więcej zdjęć »
Własny ogródek, cisza i spokój, to obecnie największe atrybuty nieruchomości. W związku z tym coraz więcej poznaniaków przeprowadza się poza granice miasta.

Popularyzacja biegania sprawiła, iż wiele gmin zaczęło organizować biegi dla swoich mieszkańców. W Dąbrówce co roku odbywa się „Bieg o Koronę Dąbrówki”. Jest to wspólna inicjatywa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji z Dopiewa oraz dewelopera spółki Linea. Największa integracja mieszkańców zachodzi bowiem poprzez aktywność sportową.

Zapisy na bieg, który odbędzie się w niedzielę 25 maja 2014 już się zakończyły. Ale jeśli ktoś nie zdążył się zarejestrować miał niepowtarzalną okazję otrzymać bezpłatny pakiet startowy. Wystarczyło przyjść na odbywające się w zeszły weekend targi nieruchomości w hali MTP.

-Rozdaliśmy kilkadziesiąt pakietów startowych do tegorocznej edycji „Biegu o Koronę Dąbrówki” – mówi Adam Wędrychowicz, ze spółki Linea. W ten sposób chcemy pokazać osobom, które zastanawiają się nad przeprowadzką za miasto jak wiele atrakcji proponuje gmina Dopiewo i sama Dąbrówka.  – dodaje.

Dąbrówka to miejscowość, która stawia na sport. Zimą odbył się tutaj 6 kilometrowy bieg „Zimowa Rozgrzewka”, z udziałem mistrza świata i olimpijczyka Roberta Maćkowiaka. Wiosną miał miejsce rajd pieszo-rowerowy pt. "Pędziwiatr Wiosenny", a w ubiegłym miesiącu ochotnicy mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć nordic walking  z instruktorem. Wiele z tych inicjatyw wspiera Linea, budująca osiedla „Leśna Polana” i „Osada Leśna”. W ostatnich miesiącach deweloper zanotował znaczne wzrosty sprzedaży inwestycji.

- Od kilku miesięcy obserwujemy zwiększone zainteresowanie nieruchomościami oddalonymi od centrum Poznania. Wiele osób jest zmęczona zgiełkiem miasta i szuka komfortowej alternatywy dobrze skomunikowanej z centrum. Targi, które odbyły się w zeszły weekend były nie tylko okazją do zaprezentowania się z ofertą, ale i do zaproszenia na wspólny bieg 25 maja. – mówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea.

Dom ulokowany w sąsiedztwie zielonych terenów stwarza przyjazne warunki do uprawiania rekreacji oraz do nawiązywania dobrych relacji z sąsiadami, żyjąc zgodnie z zasadą „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FortePR s.c.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »