Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wybierz Ambasadora NoVa Park 2016

Wybierz Ambasadora NoVa Park 2016
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 11-17 stycznia NoVa Park zaprasza do głosowania na najbardziej fotogeniczną rodzinę, która zostanie „twarzą” NoVa Park w 2016 roku oraz wyjedzie na egzotyczną wycieczkę do Kenii wspólnie z lokalnym fotografem i podróżnikiem Sławomirem Sajkowskim.

Konkurs na Ambasadora NoVa Park 2016 przebiega w dwóch etapach. 70 rodzin zgłosiło się do pierwszego etapu konkursu biorąc udział w specjalnej sesji fotograficznej, która miała miejsce w dniach 18-22 grudnia. Do drugiego etapu zostało wytypowanych pięć najbardziej fotogenicznych rodzinrodzina Kliszczyków, Kwiatkowskich, Marczuków, Paluchów i Saskich.

Od 11 do 17 stycznia w godzinach 12.00-20.00 pełnoletni klienci NoVa Park mogą oddawać głosy na pięć rodzin, które przeszły do drugiego etapu konkursu. Głosowanie odbywa się przy pomocy kuponów do głosowania dostępnych w Punkcie Obsługi Klienta. Rodzina, która otrzyma najwięcej ważnych głosów zdobędzie nagrodę główną, czyli wycieczkę do Kenii wspólnie z fotografem i podróżnikiem Sławomirem Sajkowskim oraz tytuł Ambasadora NoVa Park 2016.

„Już wkrótce poznamy rodzinkę, która podbiła serca naszych klientów i zostanie ‘twarzą’ NoVa Park w 2016 roku. Zachęcam do głosowania i wyboru rodziny, która ma promować NoVa Park przez najbliższe 12 miesięcy– mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin konkursu jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »