Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wybierz ulubione miejsca w plebiscycie „Bytom na lato”

Wybierz ulubione miejsca w plebiscycie „Bytom na lato”
Zobacz więcej zdjęć »
Które miejsca lubisz najbardziej? Teatr Tańca i Ruchu Rozbark, Operę Śląską, a może Muzeum Górnośląskie? Ruszył plebiscyt „Bytom na lato”. Zagłosuj w jednej z kategorii i pokaż, że kochasz swoje miasto.

Agora Bytom, znana z aktywnej promocji miasta, rozpoczyna kolejną interaktywną akcję na swoim fanpage na Facebooku. Po świetnie przyjętym plebiscycie „Best of Bytom”, czy akcji „Przerwa na Bytom”, tym razem fani zadecydują, które miejsca koniecznie trzeba zobaczyć w mieście podczas wakacji. Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie i wygrać bon podarunkowy Agory Bytom. - Nieustannie wspieramy promocję naszego miasta. Odbiór poprzednich akcji zainspirował nas do kolejnej inicjatywy podkreślającej walory Bytomia. Jak zawsze głos oddajemy fanom na Facebooku. Wierzę, że z chęcią wezmą udział w plebiscycie – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 

Zasady gry

Plebiscyt „Bytom na lato” jest podzielony na cztery kategorie: Bytom z kulturą, Bytom z historią, Zielony Bytom oraz Architektura Bytomia. W ramach każdej z nich zaprezentowane zostaną cztery miejsca charakterystyczne dla miasta. Zwycięskie miejsca każdej kategorii wyłonione zostaną w głosowaniu na fanpage’u Agory Bytom na Facebooku i wszystkie trafią na wyjątkową mapę atrakcji Bytomia.

Głosowanie w każdej kategorii połączone jest z konkursem. Spośród osób, które zagłosują i uzasadnią swój wybór w komentarzu pod zdjęciem, jury wybierze zwycięzcę. Laureaci otrzymają bon podarunkowy o wartości 100 złotych do wykorzystania w Agorze Bytom. Plebiscyt „Bytom na lato” zakończy się w poniedziałek, 3 września, kiedy to opublikowane zostaną wyniki ostatniej kategorii.

 

Zapraszamy do udziału na www.facebook.com/AgoraBytomRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (1)

  • avatar
    ~ufo 2018-08-19 14:18:38

    Bar Tradycyjny na Rynku. Nie chodźcie tam. Rolada Ślaska z margaryną - fuj/ochyda. Tem bar jest na sprzedaż.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »