Dom » Wnętrza

Wybór fachowca – nie daj się oszukać

Remont mieszkania zawsze wiąże się z poszukiwaniem fachowca, który nasze stare wnętrza zmieni w przestrzenie naszych marzeń. Gipsowanie, malowanie i kładzenie płytek jest wbrew pozorom bardzo trudną sztuką, którą opanowali nieliczni.

Chcąc mieć piękne wnętrza powinniśmy zaufać doświadczonemu fachowcowi, który zna się na swojej robocie. Jednak jak znaleźć kogoś kto zna się na swoim fachu i nie spartaczy swojej roboty? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pozwolą Ci wybrać prawdziwego fachowca, a nie płytkarza amatora.

Cena

Za każdy dobry produkt, czy dobrej jakości usługę musimy solidnie zapłacić. Tak samo jest w tym przypadku. Jeśli ktoś za gipsowanie i malowanie 25m2 pomieszczenia zażyczy sobie tylko 200 złotych, możesz być pewien, że Twoje ściany będą jedną wielką krzywizną, w dodatku nierównomiernie pomalowaną. Doświadczony fachowiec za taką powierzchnię weźmie co najmniej 1200 złotych. Różnica w cenie jest ogromna jednak jeśli skusisz się na tańsze rozwiązanie, stracisz dwa razy więcej.
 
Jeśli potrzebujesz materiałów do wykończenia wnętrz, sprawdź Deeco.eu! 

Terminy

Dobrzy fachowcy mają grafiki przepełnione po brzegi. Jeśli ktoś proponuje Ci, że przyjdzie jeszcze dziś – zrezygnuj. Czasami na osobę z doświadczeniem trzeba poczekać nawet miesiąc. I nigdy nie zgadzaj się na wciśnięcie Cię gdzieś pomiędzy dwa remonty. Jeśli fachowiec chce przychodzić do Ciebie po godzinach, Twój remont będzie się ciągnął tygodniami, na co zapewne nie masz ani czasu ani ochoty. Profesjonaliści powinni przyjechać do Ciebie, zobaczyć ściany i określić czas, który potrzebują na gipsowanie i malowanie. Wtedy dopiero powinni podać Ci konkretny przedział czasowy, w którym przeprowadzą wszystkie konieczne prace.

Opinia

Jest to najważniejszy wyznacznik, najlepiej poszukać namiarów do fachowca wśród znajomych, którzy niedawno robili remont. Świetnym źródłem do poszukania opinii jest również Internet i strony, na których są oceniani ludzie od wykończenia wnętrz. Taka opinia powinna przede wszystkim być wyznacznikiem, kogo wybierzesz do remontu.

I pamiętaj złotą zasadę – nigdy nie ma szybko, tanio i dobrze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JustynaZ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »