Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wyborny Dzień Matki w Bonarce

Zbliża się święto wszystkich mam. Przegapić je byłoby wielkim niedopatrzeniem – bo która z matek nie zasługuje na szczególne wyróżnienie właśnie tego dnia? I z tego warto skorzystać z propozycji przygotowanych przez Bonarkę.

Propozycja 1 – rabaty
W wielu sklepach tego krakowskiego centrum handlowego znaleźć można atrakcyjne promocje na produkty będące wręcz wymarzonymi prezentami dla mam. To, co wcześniej wydawać się mogło odrobinę za drogie – staje się teraz „w sam raz”. Wszystkie oferty znajdują się na stronie www.bonarkacitycenter.pl oraz w Rabatomatach działających w Bonarce.

Propozycja 2 – warsztaty plastyczne w Bonarce
25 maja odbędą się tam, na okrągłym placu na poziomie 0 przy księgarni Matras, zajęcia dla dzieci, pod-czas których pod okiem animatorek z Młodzieżowego Domu Kultury im. Gałczyńskiego przygotować będzie można piękne, własnoręczne laurki oraz nigdy niewiędnące kwiaty, które z pewnością spodobają się rodzicielkom. W programie atrakcji przewidziany jest również program artystyczny, na który złożą się piosenki oraz wiersze dedykowane mamom. Dodatkowo, od piątku 23 maja Bonarkę ozdobi wystawa prac plastycznych „A ja wolę moją mamę”, przygotowanych przez wychowanków MDK.

Propozycja 3 – konkurs Bonarki i „Naszego Miasta”
W konkursie organizowanym przez Bonarkę oraz „Nasze Miasto” wygrać można 1 z 5 wiosennych zestawów kosmetyków L’Occitane, marki tak bardzo lubianej przez wiele kobiet. By je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie „W czym moja mama jest najlepsza?” Na stronie http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/dzien-mamy-2014-prezenty-dla-mamy,2280826,t,id.html#44ed8336fc057d39,1,3,10 umieszczony zostanie numer telefonu, na który na-leży wysyłać SMSy z odpowiedziami.

Propozycja 4 – konkurs na Facebooku Bonarki
Kolejną propozycją konkursową będzie stworzenie na Facebooku Bonark autorskiej okolicznościowej kartki z życzeniami dla mamy. Służyć będzie temu specjalna aplikacja, w której zgromadzone zostaną wszystkie zgłoszenia. Autorów 5 najlepszych zgłoszeń otrzyma zestaw podwójnych prezentów – dla swej mamy i dla siebie.

Jest więc z czego wybierać. Najważniejsze jest to, by uczynić 26 maja dniem wybornym dla wszystkich mam.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »