Dom » Wnętrza

Wygodna dla klientów nowość w branży mebli na wymiar

Wygodna dla klientów nowość w branży mebli na wymiar
Zobacz więcej zdjęć »
Wprowadzenie innowacyjnego sposobu sprzedaży mebli na wymiar stało się atutem firmy Arto wyróżniającym ją na tle konkurencji.
Znacznym ułatwieniem dla klientów jest całościowa obsługa zlecenia u klienta. Bez wychodzenia z domu można teraz wybrać materiały na kuchnię czy szafę, uzgodnić szczegóły techniczne czy dopełnić formalności.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa począwszy od pomiaru, konsultacji, poprzez projekt, jego wizualizację, dostawę, montaż i serwis posprzedażowy bezpośrednio w Państwa domu – mówi właściciel firmy Artur Olszówka. Dzięki temu, że nie ponosimy kosztów związanych z utrzymaniem studia meblowego nasza oferta jest konkurencyjna cenowo. Szanujemy również czas wolny klientów. Odbieramy wiele pozytywnych sygnałów świadczących o tym, że klienci z takiego rozwiązania są bardzo zadowoleni. Osoby pracujące nie tracą czasu na dojazdy do różnych firm, zaś osoby starsze nie muszą prosić rodziny o pomoc w transporcie i tracić sił na przemieszczanie się – dodaje szef ARTO.Tak dogodne rozwiązanie dla klientów jest swoistym novum na rynku meblarskim.  Firma ARTO specjalizuje się w realizacjach mebli na wymiar między innymi takich jak kuchnie, szafy z drzwiami przesuwnymi lub łamanymi, zabudową wnęk i pomieszczeń np. pod garderoby czy wykonaniem łóżek chowanych w szafie.Więcej szczegółów na temat firmy ARTO znajdą Państwo na stronie: www.artomeble.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARTO
http://www.artomeble.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »