Dom » Wnętrza

Wygodna i elegancka sypialnia

Wygodna i elegancka sypialnia
Zobacz więcej zdjęć »
W sypialni spędzamy przynajmniej jedną trzecią życia. Jej wygląd i wyposażenie mają wpływ na jakość snu, a ten jest bardzo ważny dla zdrowia i samopoczucia.

Wyposażenie sypialni powinno stać na straży naszego spokojnego snu. A wcześniej pomóc nam w niego zapaść. Ważne są tu wszystkie elementy: wygodne, duże łóżko, materac o odpowiedniej sprężystości i tkaniny z jakich wykonana jest tapicerka. Istotna jest również kolorystyka pomieszczenia, sposób ustawienia łóżka względem okna, oświetlenie i dekoracje. Powinny odpowiadać naszemu gustowi, upodobaniom i nawykom. 

Sypialnia nie poddaje się masowym trendom. Przeciwnie, potrzebuje indywidualnego podejścia. Marka Gervasoni proponuje do niej nową kolekcję łóżek. Chociaż modele mają zróżnicowane wzornictwo, to ich wspólną cechą jest „miękkość”. Nie brakuje tu tapicerowanych wezgłowi i ram. Ich urozmaicone formy zaprojektowała Paola Navone, dyrektor artystyczna włoskiej marki. Natomiast tajemnica dobrego snu tkwi w rzeczach często niewidocznych dla oczu, ale odczuwanych całym ciałem. Gervasoni do swoich łóżek stosuje kieszeniowe materace zawierające piankę memory, które zapewniają ergonomiczne podparcie i duży komfort snu. Kolekcja marki Gervasoni dostępna jest w showroomie MOOD. www.mood-design.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michalnowicki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »