Dom » Wnętrza

Wygodne odkurzanie? Z Motion Sync to możliwe!

Wygodne odkurzanie? Z Motion Sync to możliwe!
Zobacz więcej zdjęć »
Cenimy czystość w naszych mieszkaniach, ale jej utrzymanie nie należy do najłatwiejszych zajęć. Tradycyjne odkurzacze często przewracają się, są niewygodne w obsłudze, a dodatkowo ich pracy może towarzyszyć uciążliwy hałas.

Jednak na rynku dostępne są już rozwiązania, np. odkurzacze z technologią Motion Sync, zapewniające płynność i łatwość ruchów, a tym samym - wygodne odkurzanie.

W trakcie odkurzania często słuchamy muzyki, oglądamy telewizję, a nawet śpiewamy – wszystko po to, aby umilić to jedno z trudniejszych domowych zajęć. Często dzieję się tak, że odkurzacze, nawet te kupione w ostatnim czasie, nie ułatwiają sprzątania – często się wywracają i ciężko pokonują przeszkody, takie jak progi. Warto więc zwrócić uwagę, przy wyborze nowego sprzętu, na innowacyjne technologie dostępne na rynku – np. Motion Sync zastosowaną w wybranych odkurzaczach marki Samsung. Dzięki niej urządzenie to staje się nieuciążliwym i bardzo efektywnym pomocnikiem w sprzątaniu mieszkania. Na czym polega te rozwiązanie?

Za sprawą systemu Motion Sync obudowa odkurzacza obraca się niezależnie od kół, zapewniając płynność i stabilność przy nagłych skrętach. Odkurzacz skutecznie wykorzystuje swój środek ciężkości dla zwiększenia zwrotności. Specjalnie wyprofilowane koła gwarantują równowagę odkurzacza i zapobiegają jego przewróceniu, dzięki czemu użytkownik może skupić się na sprzątaniu. Są one ustawione ukośnie i lekko odchylone od obudowy, duże, lekkie, obracają się łatwo i równomiernie zarówno na powierzchni pokrytej wykładziną jak też na podłodze wykonanej z drewna lub laminatu. Specjalna konstrukcja kół umożliwia płynny ruch po różnych powierzchniach, na przykład dywanie a nawet przy pokonywaniu progów.

Kolejnym istotnym elementem decydującym o komforcie odkurzania jest możliwość łatwego korzystania z akcesoriów. Rączka odkurzacza z technologią Motion Sync, m.in. model VC08F70HNQR obejmuje wbudowane akcesoria, takie jak ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu i ssawka do tapicerki. Niezależnie od tego, co i gdzie chcemy posprzątać, można szybko zmienić końcówkę rury odkurzacza bez demontowania jej. W ten sposób można zaoszczędzić czas i energię. Po zakończeniu odkurzania prosty w obsłudze, bezworkowy pojemnik na kurz można z łatwością opróżnić, wysypując jego zawartość do kosza na śmieci, bez ryzyka rozsypania.

Konsumenci poszukujący uniwersalnego urządzenia, które zadba o perfekcyjny wygląd każdej powierzchni, mogą wybrać nowy model odkurzacza wodnego z linii Motion Sync - VW17H9090HU. Dzięki zastosowaniu technologii Cyclone Force Multi 3 w 1 i ogromnej siły ssącej (230W), zapewniają one nie tylko wysoką efektywność czyszczenia, ale dodatkowo wyróżniają się uniwersalnością zastosowań - unikalna konstrukcja sprawia, że wygodnie usuniemy każdy rodzaj zabrudzenia z różnorodnych powierzchni.

Z pomocą odkurzaczy Samsung z technologią Motion Sync, sprzątanie może stać się znacznie przyjemniejszym obowiązkiem, z którego efektów będziemy za każdym razem zadowoleni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Samsung

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »