Dom » Budownictwo

Wygraj 1 z 50 voucherów na pobyt w Hotelu Number One

Wygraj 1 z 50 voucherów na pobyt w Hotelu Number One
Zobacz więcej zdjęć »
Hotel Number One w Gdańsku zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aż 50 voucherów na dwudniowy pobyt w hotelu dla dwóch osób. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zaproponować nazwę dla nowej inwestycji, którą Dekpol planuje wybudować na Wyspie Spichrzów.

Po sukcesie sprzedażowym inwestycji Nowa Motława, w ramach której powstał Hotel Number One, spółka Dekpol planuje wybudować kolejny obiekt na gdańskiej Wyspie Spichrzów.  Będzie to luksusowy, 5-gwiazdkowy hotel, który powstanie pomiędzy ulicą Pszenną i Żytnią niemal naprzeciwko ul. Długiej z największymi zabytkami miasta.

 

W związku z nowo zaplanowaną inwestycją zorganizowano konkurs w którym można wygrać 1 z 50 voucherów na dwudniowy pobyt w Hotelu Number One dla dwóch osób. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wymyślić nazwę dla nowego hotelu i wpisać ją w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Hotelu Number One na facebooku: https://www.facebook.com/AparthotelNumberOne.

Autorzy najciekawszych propozycji, które zdobędą największą liczbę polubień zostaną nagrodzeni voucherami na pobyt w hotelu. Każdy z uczestników może zgłosić jedną propozycję nazwy. Konkurs potrwa do 3 kwietnia włącznie.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »