Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygraj 16GB pendrive!

Wygraj 16GB pendrive!
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Europejskie Forum Gospodarcze!

Quiz składa się z czterech pytań typu a,b,c a odpowiedzi na wszystkie pytania znaleźć można na stronie http://www.forum.lodzkie.pl .


Rozwiązanie należy wysłać najpóźniej do 8.11 na adres e-mail konkurs@efg2012.pl. Spośród wszystkich osób, które prześlą poprawne odpowiedzi zostanie wylosowane pięć osób, które zostaną nagrodzone urządzeniem pendrive o pojemności 16GB. Pendrivy zostały wydane w limitowanej edycji z okazji V Europejskiego Forum Gospodarczego organizowanego w Łodzi.


Każdy uczestnik może przesłać nie więcej niż jedną odpowiedź. W przypadku przesłania większej liczby propozycji w jednej korespondencji, pod uwagę zostanie wzięta wyłącznie propozycja pierwsza od góry.


Zapraszamy do udziału w konkursie!


Więcej szczegółów oraz cały quiz pod adresem: http://www.facebook.com/wojewodztwo.lodzkie/app_103822229704881Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Kulej

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »