Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygraj atrakcyjny weekend w SPA w konkursie „Dekoratorium"!

Wygraj atrakcyjny weekend w SPA w konkursie „Dekoratorium"!
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze tylko przez kilka dni, do 15 listopada 2013 roku, można nadsyłać zgłoszenia do najnowszego konkursu „Dekoratorium". Na uczestników, którzy zaprojektują najciekawsze okładki magazynu, czekają bardzo atrakcyjne nagrody – wśród nich weekend w SPA dla dwojga!

Uczestnictwo w konkursie „Dekoratorium" to doskonała okazja do zabawy z kolorami. Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy zaproponować własne zdjęcie lub grafikę na okładkę magazynu oraz temat główny i wysłać je na adres mailowy: kontakt@dekoratorium.com do 15 listopada bieżącego roku. Zdjęciem okładkowym może być  zarówno własna fotografia, rysunek i zdjęcie pobrane ze strony www.dekoratorium.com, jak i kolaż wymienionych elementów. Należy tylko pamiętać, że okładka – w formie pliku JPG – powinna zawierać logo magazynu, adres www i logo wydawcy, czyli Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Autorzy dwóch najciekawszych okładek otrzymają nagrody główne – weekend dla dwojga w Farmona Hotel Business & SPA oraz w Deja Vu, Gościniec Darłowo. Do autorów 10 innych, inspirujących prac trafią nagrody dodatkowe w postaci zestawów świeczek ozdobnych, ufundowanych przez sklep zapachdomu.pl. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na wortalu 22 listopada 2013 r. Najciekawsze projekty mają również szansę stać się inspiracją do stworzenia kolejnego wydania magazynu „Dekoratorium"!

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie: http://dekoratorium.com/aktualnosci/konkurs-zaprojektuj-okladke-dekoratorium/ Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen Public Relations
http://redpen.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »