Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Wygraj darmowe karnety w konkursie z Yogen Früz!

Wygraj darmowe karnety w konkursie z Yogen Früz!
Zobacz więcej zdjęć »
Karnety na pięć dowolnych produktów Yogen Früz czekają na autorów najbardziej wystrzałowych, jogurtowych sloganów reklamowych. Uruchom wyobraźnię, pobaw się słowem i wygrywaj! Zegar wybijający czas w konkursie tyka do północy 22 kwietnia!

 Kreatywność i poczucie humoru uczestników konkursu "Sezon wiosna/lato 2012 w Yogen Früz" nie znają granic. Propozycji wciąż przybywa, w związku z tym kapituła konkursu ma pełne ręce roboty. Niemniej jednak zabawa trwa w najlepsze! Na Wasze propozycje czekamy pod adresem: konkursy@yogenfruz.pl

Zabawy słowem, czyli na czym polega konkurs
Uczestnik konkursu ma za zadanie zgłosić własne propozycje sloganu reklamowego dla marki Yogen Früz. Dodatkowo punktowane są hasła propagujące zdrowy i aktywny tryb życia. W końcu to Yogen Früz trafnie
odpowiada na pytanie, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, stawiając na zdrowe i smaczne przekąski, uśmiech i witalność.

Autorzy dwóch najciekawszych propozycji otrzymają karnety na pięć dowolnych produktów Yogen Früz. Nagroda jest przepustką do prawdziwej jogurtowej üczty. Każdy produkt powstaje z pasji do tego co zdrowe, naturalne i pozwalające zachować wewnętrzną równowagę.

Jogurt zamiast lodów!
Rosnąca popularność jogurtów mrożonych na polskim rynku świadczy o zmieniających się wymaganiach konsumpcyjnych. Jedzenie powinno być nie tylko smaczne - musi też stanowić źródło substancji i wartości odżywczych i jednocześnie potęgować nasz apetyt na więcej – bez groźby przybrania dodatkowych kilogramów! Mrożone jogurty Yogen Früz zawierają aż o połowę mniej kalorii niż lody owocowe klasy premium.

Masz apetyt na więcej? Szczegóły w zakładce konkursowej:
http://on.fb.me/yogen-fruzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Yogen Früz
http://www.yogenfruz.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »