Technologie » Internet

Wygraj iPoda w konkursie EURid i 2BE.PL

Domena .eu - 2,90 zł, szansa na wygranie iPoda - gratis, zazdrosne spojrzenia znajomych - bezcenne. Operator europejskiej domeny we współpracy z rejestratorami rozpoczął świąteczny konkurs „Win With .eu This Christmas”.

Uruchomione w 2005 r. rozszerzenie .eu spotkało się z ciepłym przyjęciem mieszkańców Starego Kontynentu. EURid, będący głównym rejestrem domeny, informuje, że w ciągu pięciu lat utworzono ponad 3,3 mln adresów z końcówką .eu. Blisko jedną trzecią zarejestrowali Niemcy. Polska znajduje się na piątym miejscu pod względem popularności domeny. Dotychczas zarejestrowaliśmy już 203 tys. europejskich adresów.

Pomimo dobrych wyników, operator końcówki .eu nie osiada na laurach i ciągle dąży do wzmocnienia Europy na domenowej mapie świata. W tym celu EURid we współpracy z firmami rejestrującymi domeny ogłosił konkurs „Win With .eu This Christmas”.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy w trakcie trwania promocji zarejestrować dowolny adres z końcówką .eu. Osoby, które zgłoszą swoje domeny na stronie winwith.eu wezmą udział w losowaniu 100 egzemplarzy iPod Touch o pojemności 8 GB.

Rejestrator domen internetowych 2BE.PL (Grupa Adweb), przyłączył się do świątecznej promocji EURid. Aby ułatwić swoim klientom wzięcie udziału w losowaniu, przedstawiciele 2BE.PL obniżyli cenę rejestracji domen .eu. Do 5 grudnia oraz w dniach od 13 do 19 grudnia rejestracja adresu z końcówką .eu kosztuje 2,90 zł netto.

Zgłoszenia do konkursu można składać do 25 grudnia 2010. Losowanie będzie odbywać się w czterech turach. Za każdym razem poznamy 25 zwycięzców. Więcej szczegółów oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie 2be.pl/konkurs. Aktualne informacje o konkursie można również znaleźć na stronie rejestratora w portalu Facebook pod adresem Facebook.com/2BEpl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2be.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »