Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygraj Lot Balonem z VIVO! Krosno

Wygraj Lot Balonem z VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
VIVO! Krosno po raz kolejny przygotowało dla swoich klientów niezwykłą atrakcję. Tym razem to konkurs, w którym do wygrania jest… lot balonem! Aby przeżyć niezapomnianą podniebną przygodę, wystarczy w dniu 17 kwietnia zrobić zakupy w VIVO! Krosno, zarejestrować paragon wziąć udział w zabawie.

Zapewne każdy choć raz marzył o tym, aby przeżyć podniebną przygodę i zobaczyć piękne krajobrazy
z lotu ptaka. Teraz spełnienie marzeń będzie możliwe dzięki VIVO! Krosno. Trzeba tylko wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest wyjątkowy lot balonem VIVO! Krosno w trakcie XX Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie. Specjalnie na tę okazję Centrum Handlowe przygotowało balon, którym pełnoletni zwycięzcy konkursu będą mogli odbyć podniebną podróż.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w dniu 17 kwietnia zrobić zakupy w VIVO! Krosno za min. 100 zł, zarejestrować paragon i wziąć udział w zabawie, w której zadaniem będzie policzenie balonów z logotypem VIVO! umieszczonych w Centrum Handlowym VIVO! Krosno. Punkt Rejestracji Paragonów będzie otwarty w godzinach od 14.00 do 19.00, ale zakupy można robić już od samego rana.

- Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w naszym wyjątkowym konkursie. Do wygrania jest niezwykły lot balonem nad pięknym Krosnem i malowniczymi zakątkami Beskidu Niskiego. Moc wrażeń i przepiękne widoki gwarantowane. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie dla 5 osób, które planujemy nagrodzić – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno. - Mamy tylko nadzieję, że warunki pogodowe nie przeszkodzą nam w realizacji wydarzenia -  dodaje.

Regulamin akcji znajduje się w Punkcie Rejestracji Paragonów, Administracji Centrum Handlowego VIVO! Krosno oraz na stronie vivo-krosno.pl.

Partnerem akcji jest Balloon Expedition.

Zapraszamy do udziału w konkursie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »