Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Wygraj pomoc przy wiosennych porządkach!

Wygraj pomoc przy wiosennych porządkach!
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliżająca się wiosna i okres przedświąteczny to czas z charakterystycznymi domowymi obowiązkami. Centrum Handlowe KOMETA zaprasza wszystkich swoich klientów do kolejnej edycji zabawy, w której będą mogli wygrać robot sprzątający iRobot Roomba, oraz profesjonalną pomoc w domowych porządkach.

Pewnie doskonale wiesz co w wolnym czasie zamiast sprzątania wolałbyś / wolałabyś robić…? Jeśli masz już gotową odpowiedź, to koniecznie weź udział w zabawie organizowanej przez Centrum Handlowe Kometa w dniach 10-19 marca. Aby wygrać jedną z nagród, wystarczy dokonać zakupu za min. 100 zł (możliwość łączenia maksymalnie 3 paragonów, przy czym kwota min. 50 zł musi pochodzić z zakupów dokonanych w sklepach lub punktach usługowych galerii), a następnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Masz szansę otrzymać jeden z 20 bonów dzięki którym, profesjonaliści umyją okna w Twoim domu lub go posprzątają. Na zwycięzców czekać będzie również 20 voucherów na czyszczenie dywanów lub tapicerki meblowej oraz 10 zaproszeń do skorzystania z usług pralni 5asec. Do wygrania są usługi porządkowe świadczone przez profesjonalną firmę.

Dodatkowo wśród uczestników konkursu prowadzona jest klasyfikacja w konkursie o nagrodę główną, wg zgromadzonych punktów przeliczanych w taki sposób, że za każde 1 zł na zarejestrowanym paragonie ze sklepów lub punktów galerii naliczany jest 1 punkt. W przypadku paragonu z hipermarketu 1 punkt jest naliczany za każde rozpoczęte 5 zł. Za jeden paragon można uzyskać maksymalnie 400 punktów. Klient, który zdobędzie największą liczbę punktów otrzyma Nagrodę Główną - urządzenie sprzątające iRobot o wartości 1 250 zł.

Konkurs „Odpocznij, porządki zostaw nam” w CH Kometa odbędzie się w dniach 10-19 marca. Szczegółowe informacje dostępne w biurze organizatora i na stanowisku konkursowym.

Zapraszamy!
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Renesans PR Bydgoszcz & Event Bydgoszcz
http://renesanspr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »