Motoryzacja » Samochody

Wygraj telematyczną podróż do przeszłości! Konkurs T-matic Systems na targach Fleet Market 2014

T-matic Systems S.A., jeden z liderów nowoczesnych rozwiązań telematycznych w Polsce należący do giełdowej Grupy ARCUS, przygotował dla gości targów Fleet Market 2014 niezwykłą atrakcję.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 18 listopada br. w Warszawie, jeden z uczestników specjalnego konkursu T-matica wygra niepowtarzalną wycieczkę unikalnym, siedmioosobowym Fiatem 125p.

„Łącznie wyprodukowano zaledwie kilkadziesiąt egzemplarzy Fiata 125p Jamnik, zarówno w wersji cabrio jak i z dachem. Były to limuzyny przeznaczone do transportu VIPów - to właśnie takim samochodem jeździł Jan Paweł II podczas jednej z pielgrzymek do Polski. Niestety niewiele egzemplarzy Jamnika przetrwało do dziś, a zaledwie kilka tych aut zostało poprawnie odrestaurowanych. Dlatego można powiedzieć, że nasz samochód to unikat na polskim rynku", podkreślił Bogdan Kwiatkowski, dyrektor biura sprzedaży T-matic Systems S.A.

 W konkursie będą mogły wziąć udział wszystkie osoby, które podczas targów Fleet Market 2014, odwiedzą stoisko organizatora konkursu - T-matic Systems S.A. Oprócz nagrody głównej uczestnicy konkursu będą mogli wygrać  również inne atrakcyjne upominki ufundowane przez T-matic Systems.

„Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie. Zwycięzcy gwarantujemy niepowtarzalne przeżycia i możliwość przeniesienia się w czasie do jednej z najpiękniejszych kart w historii polskiej motoryzacji.  W latach 70-tych, gdy Polski Fiat 125 pojawił się na rynku, nie ustępował  swoim zachodnim konkurentom i był najlepszym dowodem na to, że Polacy potrafią skonstruować produkt na światowym poziomie. Podobnie dzisiaj rozwiązania dla flot samochodowych, oferowane przez T-matic systems to najwyższa światowa półka", powiedział Bogdan Kwiatkowski.

Fiat jest unikalny z jeszcze jednego powodu. Auto wyposażono w pełni funkcjonalny system telematyczny, stworzony przez T-matic Systems. TiMS Plug and Drive pozwala na śledzenie pojazdu w czasie rzeczywistym oraz na analizę historii poszczególnych parametrów eksploatacji auta, co zmniejsza koszty jego serwisowania oraz wpływa na poprawę bezpieczeństwa samochodu i jego użytkowników. Zebrane dane udostępniane są w przejrzystej formie, w aplikacji dostępnej w przeglądarce internetowej, smartfonie lub tablecie.

 „TiMS Plug and Drive, zamontowany na pokładzie naszego Fiata udowadnia, że najnowocześniejsze produkty i usługi telematyczne są  już dostępne dla właściciela każdego pojazdu i mogą być montowane nawet w youngtimerach", dodał  Bogdan Kwiatkowski.

Targi Fleet Market to targi motoryzacyjne, które odbędą się 18 listopada 2014 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI. Na targach będą obecni przedstawiciele 5 000 firm z branży motoryzacyjnej i nie tylko. W trakcie targów będą miały miejsce liczne polskie premiery nowych samochodów oraz różnego rodzaju konkursy z nagrodami.  Bogato zostaną przedstawione oferty leasingowe wszystkich najważniejszych firm flotowych oraz praktyczne porady prawne i podatkowe z zakresu rozliczania samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych.

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agpress

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »