Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygraj wiosenne porządki od Galerii Bemowo

Wygraj wiosenne porządki od Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 2-10 marca Galeria Bemowo organizuje konkurs „Odpocznij, wiosenne porządki zostaw nam”, w którym do wygrania są usługi profesjonalnego sprzątania w podziękowaniu za zakupy dokonywane w galerii.

Konkurs „Odpocznij, wiosenne porządki zostaw nam” ma na celu nagrodzenie klientów regularnie robiących zakupy w CH Galerii Bemowo. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach), zarejestrować swój paragon/paragony u hostessy i odebrać kupon konkursowy. Wypełniając kupon konkursowy należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Co innego wolałbym robić zamiast sprzątania?” oraz wskazać jedną z trzech usług (mycie okien i/lub sprzątanie, pranie dywanów i/lub tapicerki, voucher do pralni 5 a Sec), którą uczestnik chciałby wygrać. 50 osób, które udzieli najciekawszej odpowiedzi na zadanie konkursowe otrzyma w prezencie wybraną usługę. W konkursie będą również rozdawane nagrody dzienne. Każdego dnia trzy osoby z paragonem o największej wartości zostaną nagrodzone usługą sprzątania wskazaną na kuponie konkursowym. Dodatkowo, każdego dnia pierwszych 100 osób biorących udział w akcji otrzyma w prezencie wiosennego hiacynta w doniczce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Nadchodzi wiosna, czas na wiosenne i wielkanocne porządki! Wyręczymy Was w tej czynności w podziękowaniu za zakupy dokonywane w Galerii Bemowo. Przez cały tydzień zachęcam do dokonywania zakupów oraz rejestrowania paragonów w konkursie. Do wygrania mamy usługi profesjonalnego sprzątania takie jak pranie dywanów czy mycie okien” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Regulamin konkursu „Odpocznij, porządki zostaw nam” jest dostępny u Organizatora i na Stoisku Konkursowym. Realizacja nagród odbywa się do 15 kwietnia.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »