Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygraj wycieczkę w nowym konkursie Diverse!

Wygraj wycieczkę w nowym konkursie Diverse!
Zobacz więcej zdjęć »
Wystarczy, że do 6 września 2012 dodasz do aplikacji konkursowej swoje zdjęcia w spodniach jeans i przekonasz bliskich, by pomogli zdobyć Tobie nagrodę.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dołączyć do fanów marki Diverse na Facebooku oraz dodać 2 zdjęcia w spodniach jeans do aplikacji konkursowej na stronie: http://apps.facebook.com/front-or-back. Za inspirację mogą posłużyć zdjęcia z kampanii.

Do wygrania 2 vouchery na wycieczkę (jeden w kategorii kobiet, drugi w kategorii mężczyzn), każdy o wartości 4000 złotych, a także nagrody pocieszenia w postaci voucherów na zakupy w sklepach marki Diverse.

Konkurs to uzupełnienie seksownej i kontrowersyjnej kampanii marki Diverse promujące jeans – „Front or back… Your choice!”. Główna myśl, która przyświecała projektantom podczas tworzenia kolekcji, to podkreślenie kobiecych kształtów. Spodnie mają uwydatnić krągłości, dlatego idealnie przylegają do ciała, a co za tym idzie – perfekcyjnie eksponują sylwetkę. Dobrze dobrany i skrojony materiał seksownie opina ciało i akcentuje damskie pośladki, a odpowiedni fason oraz długość nogawek sprawia, że kobieta czuje się w jeansach marki Diverse, jak w drugiej skórze.

Składający się z 2 etapów konkurs rozpoczął się 17 sierpnia br.. Ostatni etap, który wyłoni zwycięzców, zakończy się 17 września br.

Ty również możesz pokazać swoje seksowne oblicze!


Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem znajdziesz na stronie aplikacji:

http://apps.facebook.com/front-or-back/

Zobacz również film promujący kampanię Front or back… Your choice!”:

http://www.youtube.com/user/DiverseBrand

Najnowszą kolekcję Diverse znajdziesz na:

www.diversesystem.com  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Magda Gintowt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »