Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygrywaj podróże w najnowszej loterii Centrum Handlowego Osowa

Wygrywaj podróże w najnowszej loterii Centrum Handlowego Osowa
Zobacz więcej zdjęć »
Lubicie podróże? Już jutro Centrum Handlowe Osowa zamieni się w punkt odpraw lotniczych, w którym hostessy w strojach stewardess będą zapraszać do udziału w odlotowej loterii „Moda na podróże”.

Klienci, którzy do 28 maja zrobią zakupy za minimum 50 złotych, będą mogli powalczyć o bilety lotnicze do europejskich miast oraz  wycieczkę do LEGOLANDU.

Loteria „Moda na podróże” ma na celu nagrodzenie Klientów dokonujących zakupów w CH Osowa. Aby mieć szansę na atrakcyjne nagrody, wystarczy w dniach 6-28 maja zrobić zakupy na kwotę minimalną 50 złotych na terenie galerii, a następnie na podstawie dowodu zakupu odebrać kupon od sprzedawcy lub hostessy w symbolicznym „punkcie odpraw”. Uczestnik loterii może otrzymać aż 10 kuponów na jeden dowód zakupu. Po otrzymaniu kuponów należy je wypełnić, a następnie zeskanować w jednym z dwóch standów multimedialnych zlokalizowanych na terenie CH Osowa i tym samym sprawdzić, czy uprawniają do odbioru nagród natychmiastowych. W puli nagród są m.in. bilety lotnicze do Paryża, Londynu, Barcelony, Mediolanu, Sztokholmu czy na Maltę, a także kosmetyki pomocne w podróży oraz inne gadżety turystyczne.

Wielki finał loterii „Moda na podróże”, podczas którego rozlosowana zostanie nagroda główna – wycieczka do LEGOLANDU – odbędzie się w niedzielę 28 maja o godzinie 15.00. Klienci, którzy chcą o nią powalczyć muszą jedynie wrzucić prawidłowo wypełniony kupon loteryjny do urny, która znajduje się przy Punkcie Obsługi Loterii. W dniu finału akcji zaplanowano również atrakcje dla najmłodszych – zabawy klockami LEGO®.

„Wielu z nas lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca. Odpowiedzią na zainteresowania naszych Klientów jest loteria, w której do wygrania są bilety lotnicze oraz wycieczka do LEGOLANDU. Zapraszamy na pokład samolotu CH Osowa oraz do wygrywania odlotowych nagród!” – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin loterii dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz w Punkcie Obsługi Loterii.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Zarządcą CH Osowa jest APSYS. APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.com

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »