Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Wygrywaj w konkursie "Przepis na miłość"!

Wygrywaj w konkursie "Przepis na miłość"!
Zobacz więcej zdjęć »
Karnety na pięć dowolnych produktów Yogen Früz i zaproszenia na jogurtową ücztę niespodziankę czekają na autorów najlepszych przepisów na miłosny jogurt mrożony Yogen Früz. Konkurs potrwa od 11 do 25 lipca!


Zasady są proste!
Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzyć własne receptury eliksiru miłości Yogen Früz. Do przygotowania magicznej mikstury mogą wykorzystać zarówno produkty serwowane w punktach Yogen Früz, jak i zaproponować coś wyjątkowego, co rozgrzewa zmysły i przyprawia o zawrót głowy! Wysoko punktowana jest kreatywność i poczucie humoru!

Miłosne propozycje należy przesyłać na konkursy@yogenfruz.pl.

Przepustka do jogurtowej uczty
Autorzy najbardziej miłosnych eliksirów otrzymają karnety produktowe Yogen Früz oraz zaproszenie na specjalną ucztę niespodziankę. W trakcie spotkania będą mogli samodzielnie przygotować autorski eliksir miłości, a następnie wypróbować działanie receptury na wybranej osobie!

Globalna marka na polskim rynku

Marka Yogen Früz jest obecna w 25 krajach na całym świecie i ma 1200 punktów sprzedaży. Yogen Früz w Polsce dostępne jest w dwóch punktach w Warszawie - Galerii Mokotów i Wola Park. 6 lipca 2012 został otwarty pierwszy punkt franczyzowy Yogen Früz w Sopocie, w „Krzywym Domku”. Marka buduje franczyzową sieć lokalnych partnerów w kolejnych miastach.

Szczegóły w zakładce konkursowej
:
http://www.facebook.com/yogenfruzpolska/app_320175991408452Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Yogen Früz
http://www.yogenfruz.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »