Dom » Nieruchomość

Wyjątkowa oferta we wszystkich inwestycjach Nexity

Wyjątkowa oferta we wszystkich inwestycjach Nexity
Zobacz więcej zdjęć »
Ceny mieszkań w Warszawie cały czas rosną, a eksperci nie przewidują zmiany tego trendu w najbliższym czasie. Dobrym rozwiązaniem dla szukających własnego lokum jest zatem skorzystanie z promocji oferowanych przez deweloperów.
Zbliżający się koniec roku to czas, na który czekają wszyscy konsumenci – czas wyprzedaży. Bez większego wysiłku natrafić można na świetne okazje, również wśród nieruchomości. Warto skorzystać z atrakcyjnych propozycji, jakie oferują deweloperzy, biorąc pod uwagę obecne ceny na rodzimym rynku mieszkań. Za sprawą trwającej od wielu miesięcy ekspansji w tym sektorze gospodarki, metr kwadratowy w stolicy kosztuje średnio ok. 10 tys. zł, zaś w Poznaniu cena przekracza nawet 7,2 tys. zł.

Nadchodzi dobry moment, aby zatroszczyć się o przyszłość swoją i swoich bliskich. Nexity wychodzi naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów i zachęca do skorzystania z wyjątkowych okazji we wszystkich inwestycjach. A to nie koniec niespodzianek.

Atrakcyjne ceny mieszkań na koniec roku

Specjalna oferta nie jest jedynym prezentem przygotowanym przez inwestora w tym roku. Każdy Klient, który podpisze umowę deweloperską do 16 grudnia, otrzyma zwolnienie z taksy notarialnej – opłaty u notariusza, a do tego otrzyma praktyczny gadżet w postaci elektronicznego lokalizatora.

W portfolio Nexity znaleźć można pięć osiedli na terenie Warszawy, w których nadal można nabyć mieszkanie: MyBemowo 3, Bemowo Line, Life Town, Next Ursus i Golden Space. Oferta specjalna dotyczy także inwestycji Malta Point w Poznaniu.

W stolicy ceny za metr kwadratowy zaczynają się już od 6 500 zł – w inwestycji NextUrsus przy ulicy Posag 7 Panien czekają głównie mieszkania dwu- i trzypokojowe, a ich ceny zaczynają się od 304 tys. zł. Warto wziąć pod uwagę również Lifetown – osiedle leżące niedaleko Służewca – gdzie najniższa cena za m kw. to 7 750 zł, mieszkanie zaś można nabyć od 373 tys. zł.

Osoby zainteresowane kupnem większego mieszkania, z pewnością odnajdą coś dla siebie na Bemowie – Nexity proponuje trzypokojowe lokale do 77 m kw. Do wyboru są inwestycje MyBemowo 3 i Bemowo Line, w których ceny wynoszą odpowiednio 6 650 zł/m kw. i 7 600 zł/m kw.

Poszukujący kawalerek powinni się spieszyć, ponieważ takie mieszkania znikają z rynku najszybciej. Nexity ma do zaoferowania funkcjonalne lokale jednopokojowe w inwestycji Golden Space na styku Włoch i Ochoty. Ceny zaczynają się już od 7 500 zł/m kw. Zainteresowani większym metrażem znajdą też coś dla siebie - w ofercie znajdują się również mieszkania dwu- i trzypokojowe.

Wszystkie typy lokali – od jedno- do czteropokojowych dostępne są także w inwestycji Malta Point w poznańskiej dzielnicy Łacina. Cena za metr kwadratowy wynosi od 6 700 zł, a najbardziej popularne na rynku 2 pokoje nabyć można już od 287 tys. zł.

Dlaczego jeszcze warto wybrać Nexity?

Po pierwsze inwestor starannie dobiera lokalizacje, w których buduje rozkładowe mieszkania. Ursus, Włochy, Bemowo, Ursynów, czy też Łacina to miejsca oddalone centrum miast, tym samym cichsze i spokojniejsze. Znajdują się jednak w pobliżu głównych ulic i węzłów komunikacyjnych, co usprawnia poruszanie się po innych dzielnicach.

Po drugie – dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowej, placówek publicznych, a także terenów zielonych czy innych miejsc przeznaczonych do rozrywki i rekreacji. Wszystkie udogodnienia, jakie daje miasto znajdują się w pobliżu osiedli. Nexity stawia na obszary rozwijające się, w których pojawia się coraz więcej punktów ułatwiających codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Po trzecie, mieszkania, a także infrastruktura osiedla zaplanowana jest tak, by sprostała potrzebom każdego lokatora – singla, rodziny czy osób, które planują kupno mieszkania w celach inwestycyjnych. Lokale Nexity są nowoczesne, dobrze rozplanowane i funkcjonalne. Ich zaletą są m. in. balkony i ogródki, komórki, system Nexity Smart i wiele innych udogodnień, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo. Inwestor dba również, aby wokół budynków wygospodarować miejsce na tereny zielone, ścieżki oraz place zabaw.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami na mieszkania Nexity. Wierzymy, że w naszym portfolio znajdą się lokale, które sprostają wszystkim wymaganiom rodzin, singli oraz inwestorów. Ceny na rynku nieruchomości rosną, warto, więc, aby osoby planujące zakup mieszkania zapoznały się z oferta promocyjną Nexity, która obejmuje różne typy lokali. Zapraszamy na strony internetowe inwestycji oraz do Biur Sprzedaży, gdzie nasi doradcy przedstawią szczegóły ofert, odpowiedzą na pytania i doradzą w kwestii zakupu odpowiedniego lokum – mówi Michał Kostrow, Dyrektor Operacyjny, Nexity Polska.

 

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 8 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, My Bemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6, Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej 61 oraz Malta Point (www.maltapoint.pl) przy ul. Brneńskiej w Poznaniu.

 

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2011 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »