Technologie » Komputery

Wyjątkowe warsztaty technologiczne w iSpot z udziałem Solectric Polska

W dniach 6-7 grudnia w salonie iSpot w Westfield Arkadia odbędzie się kolejna edycja Christmas iShow Room. To warsztaty technologiczne, podczas których dzieci i ich rodzice mają okazję zapoznać się i wypróbować szereg urządzeń, wchodzących w skład oferty iSpot.

W dniach 6-7 grudnia w salonie iSpot, znajdującym się w centrum handlowym Westfield Arkadia odbędzie się kolejna edycja Christmas iShow Room. To warsztaty technologiczne, podczas których dzieci i ich rodzice mają okazję zapoznać się i wypróbować szereg urządzeń, wchodzących w skład oferty iSpot. Wśród marek biorących udział w wydarzeniu, nie zabraknie robotów edukacyjnych Abilix Krypton i mTiny od Makeblock, których jednym dystrybutorem w Polsce jest firma Solectric.

Christmas iShow Room to dwa dni interesujących warsztatów z obszaru nowych technologii i wciągających aktywności dla dzieci oraz ich rodziców.

Z tej okazji firma Solectric przygotowała masę zadań specjalnych w oparciu o programowanie i kodowanie. Uczestnicy pod okiem specjalistów od podstaw poznają działanie robotów - świetnie znanej serii Abilix Krypton i mTiny. Będą mieli również możliwość zbudować i zaprogramować wybrane modele.

Roboty Abilix Krypton pozwalają na naukę programowania na różnych poziomach zaawansowania. Dla najmłodszych przygotowano Abilix Drag&Drop, czyli proste i intuicyjne przeciąganie i przestawianie „kafelków” z komendami. Na dzieci w wieku szkolnym czeka Abilix Scratch, czyli najpopularniejszy język programowania w polskich szkołach oraz Abilix Flow-Chart.

mTiny od Makeblock to zestaw, który składa się z przesympatycznego robota, który może przybrać postać np. psa, kota lub kurczaka, specjalnego kontrolera, kart kodowych oraz puzzli do tworzenia interaktywnych tras, po których porusza się robot.

Całość wydarzenia będzie utrzymana w iście świątecznym klimacie i odbędzie się 6. grudnia w godzinach 16:00 – 20:00 i 7. grudnia między 10:00 a 18:00 w odnowionej po remoncie Premium Zone w iSpot w centrum handlowym Westfield Arkadia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111 - agencja Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »