Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wyjątkowo trwały i bezpieczny wózek BRITAX GO wyróżniony w prestiżowym badaniu

Szukasz najlepszego wózka dla swojej malucha? Wybierz BRITAX GO, zwycięzcę najnowszego testu wózków spacerowych przeprowadzonego przez niemiecką fundację Stiftung Warentest. Jako jedyny spośród 14 testowanych wózków, model BRITAX GO otrzymał ocenę dobrą.

Wśród najważniejszych kryteriów oceny, które wzięto pod uwagę w tegorocznym teście, znalazły się: funkcjonalność, poręczność, trwałość i obecność substancji szkodliwych. BRITAX GO – wielofunkcyjny wózek z dodatkową możliwością zamontowania gondoli i nosidełka, dzięki czemu jest odpowiedni dla dzieci od chwili narodzin do 3 roku życia – znalazł się w gronie 14 ocenianych przez Fundację produktów.

Najwyższą ocenę wózek marki BRITAX otrzymał za trwałość i bezpieczeństwo. Stwierdzono także, że wysokiej jakości gondola ma wystarczająco dużo miejsca i jest komfortowa dla dzieci w wieku do 5 miesięcy. Test potwierdził także, że wózek BRITAX GO wyróżnia się łatwością składania i rozkładania, co jest szczególnie ważne dla rodziców często podróżujących z dzieckiem. Bardzo pozytywnie oceniono również wysokość uchwytu i możliwość jego regulacji. Jedyne zastrzeżenie dotyczyło faktu, że siedzisko wózka nie ma możliwości płaskiego ustawienia w poziomie i braku regulacji długości podnóżka – warto jednak od razu zauważyć, że możliwe jest za to regulowanie jego położenia, co zapewnia dziecku komfort. Wpływa na niego również wielopozycyjny zagłówek.

Wózek BRITAX GO z gondolą jako jedyny finalnie został wyróżniony oceną dobrą, otrzymując notę 2,4 (w skali 0,5-5,5, gdzie 0,5 jest oceną najwyższą, a 5,5 najniższą) i tym samym został zwycięzcą najnowszego badania fundacji Stiftung Warentest.

Wózek BRITAX GO został zaprojektowany z myślą o rosnących dzieciach – wysoka pozycja gondoli wpływa na budowanie bliskości rodzica z dzieckiem, a niskie siedzisko rozwija jego niezależność i pozwala mu na poznawanie świata. Wózek daje się łatwo regulować i przekształcać – jego składanie jest bardzo łatwe, po złożeniu zajmuje mało miejsca, więc bez problemu można go przewozić samochodem. Dodatkowo wózek wyposażony jest w odblaskowe paski 3M Scotchlite™, które zwiększają bezpieczeństwo po zmroku. Koła są lekkie i odporne na przebicia, dodatkowo obrotowe przednie koła posiadają możliwość blokady. To sprawia, że BRITAX GO jest wózkiem, który poradzi sobie na każdym terenie.

- Produkty marki Britax to gwarancja najwyższej jakości – mówi Małgorzata Gromadzka, Brand Manager w firmie Akpol, khttps://www.test.de/Kinderwagen-Nur-ein-Wagen-ueberzeugt-im-Test-4805700-0/.

Szczegółowe informacje na temat wózka BRITAX GO można znaleźć pod adresem:

http://www.britax-roemer.pl/wozki/britax-go/britax-go/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

hhjjkhsdrt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »