Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Wyjątkowy Dzień Mamy w Zielonych Arkadach

Wyjątkowy Dzień Mamy w Zielonych Arkadach
Zobacz więcej zdjęć »
Jedno słowo, jedna miłość – mama.

Zbliża się dzień, w którym szczególnie wyrażamy wdzięczność najważniejszej kobiecie swojego życia.  A gdy brakuje słów, najlepiej przejść do czynów – w dniach 26-27 maja Zielone Arkady zapraszają wszystkie mamy na wyjątkowe celebrowanie ich święta. Badania mammograficzne, strefy zdrowia i urody czy porady stylizacyjne to tylko część atrakcji, z jakich będą mogły skorzystać kobiety.

Szefowa domowej kuchni, mistrzyni życiowych porad i skarbnica wiedzy – taka właśnie jest mama, dla której dobro dziecka jest priorytetem. Każda mama wie, ile wyrzeczeń kosztuje odgrywanie tej najważniejszej życiowej roli. Kochać znaczy dbać, a Dzień Mamy jest doskonałą okazją, aby zadbać o wszystkie kobiety. Dlatego też przygotowaliśmy moc atrakcji, w ramach których mamy nie tylko się zrelaksują, ale też zadbają o swoje zdrowie – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Na Placu Eventowym w bydgoskim centrum handlowym powstaną specjalne strefy zdrowia i urody, w których styliści udzielą bezpłatnych porad, dobiorą odpowiednią fryzurę, a wizażyści  wykonają makijaż. Mamy skorzystają z porad dietetycznych i dermokonsultacji, a także komputerowo zbadają wzrok. Dodatkowo kobiety powyżej 35 roku życia będą mogły bezpłatnie wykonać badania mammograficzne.

Ale to nie koniec atrakcji – podczas warsztatów kreatywnych dzieci w wieku 6-12 lat będą mogły zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki oraz bawełniane torby dla mam, a w kąciku foto wykonać z nimi pamiątkowe zdjęcia. A to wszystko przy słodkim poczęstunku.

Na celebrowanie Dnia Mamy Zielone Arkady zapraszają w dniach 26-27 maja w godzinach 11:00-18:00. Aby otrzymać voucher wstępu do stref lub na badania mammograficzne, wystarczy zrobić zakupy w dniach 26-27 maja za min. 100 złotych w min. 3 sklepach i okazać paragon w Punkcie Obsługi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »