Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Wykonaj mammografię w Porcie Łódź

Każdy moment jest dobry by zadbać o swoje zdrowie. Najbliższa okazja by skontrolować swój stan zdrowia nadarzy się w Porcie Łódź w sobotę 26 czerwca. Tego dnia na parkingu Centrum pojawi się mobilny punkt, gdzie każda Pani będzie mogła wykonać mammografię.

Mammografia jest bezbolesna, trwa tylko chwilę i obecnie stanowi jedną z najskuteczniejszych metod wykrywania zmian w ciele kobiety. Panie, które w sobotę (26 czerwca) odwiedzą Port Łódź, będą mogły wykonać to jedno z najważniejszych badań przesiewowych. Mamomubus zlokalizowany na parkingu Centrum (wejście przy sklepie Empik) czekać będzie na pacjentki w godzinach 10:00 – 17:00.  

Badanie nie wymaga skierowania i jest bezpłatne dla Pań w wieku od 50 do 69 lat, które znajdują się w grupie refundacyjnej. Dla pozostałych kobiet koszt mammografii to 100 zł. Aby wykonać badanie należy wcześniej zarejestrować się i umówić na konkretną godzinę, w tm celu wystarczy zadzwonić pod numer: 42 254 64 10.

Zaletą mammografii jest fakt, że nie wymaga ona wcześniejszego przygotowania. To badanie bezpieczne i jednocześnie bardzo dokładne. Pacjentki proszone są jedynie o założenie maseczek zakrywających usta i nos oraz o dezynfekcję rąk. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »