Dom » Wnętrza

Wykończenie niektórych elementu domu

Tuż przed wykończeniem domu zastanawiamy się jak pomalować ściany, może położyć tapetę, pytamy często czy lepsze w kuchni na podłodze są płytki czy może panele? Każdy ma inne preferencje i gusta, jednak nie tylko to jest kryterium naszego wyboru.

Przede wszystkim patrzymy na użyteczność, praktyczność, trwałość lub koszt.

Ostatnio również się nad tym zastanawiałam, ponieważ musiałam wybrać rodzaj podłogi do mojego pierwszego, własnego salonu. Oczywiście różne firmy reklamują: podłogi drewniane Warszawa – wygoda, atrakcyjna cena, profesjonalny montaż i tak dalej. Inne firmy polecają panele, w przeróżnych wariantach, kolorach, rodzajach drewna. Oczywiście jakoś należy się zdecydować.

Z reguły stawiam na użyteczność i wygodę, dlatego zależało mi, aby moja podłoga w salonie nie wymagała stałego polerowania, bo ślady stóp widoczne będą w każdym miejscu. Podłoga ta nie może też być zbyt jasna i miękka, ponieważ będzie w większym stopniu narażona na uszkodzenia, zarysowania, które widać na jasnych powierzchniach. Powinna być na pewno trwała i powodować, że salon stanie się przytulnym miejscem.

I owszem taką ofertę znalazłam. Drewniana podłoga, stabilna, użyteczna, trwała. Podobna do oferty podłogi drewniane Warszawa, ale z gwarancją i dodatkowymi środkami czyszczącymi. Nie warto czasami wybierać materiałów po niskiej cenie, ponieważ najczęściej okazują się one tak zwanym półproduktem, który prędzej czy później ukaże swoje skutki uboczne.

Jak widzimy wybory takie choćby jak mój nie są łatwe, ale przecież coś należy wybrać i w dodatku ma się to nam podobać, mamy czuć się z tym dobrze. Jeśli jednak nie jesteśmy znawcami tematu, to warto poradzić się specjalisty, może znajomego, który zajmuje się remontami, a może poradzić się w Internecie? Sami wybierzcie, każdy sposób jest dobry, a kto pyta, nie błądzi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


namioty dachowe
najlepsze namioty dachowe
bachasport.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »