Dom » Wnętrza

Wymarzona garderoba z Raumplus

Wymarzona garderoba z Raumplus
Zobacz więcej zdjęć »
W filmie „Seks w wielkim mieście” Mr Big daje ukochanej Carrie prezent zaręczynowy – nową, luksusową garderobę. Taka garderoba to marzenie wielu kobiet i rosnącej grupy mężczyzn. Raumplus pomaga je spełnić!

cej grupy mężczyzn. Raumplus pomaga je spełnić! 

 

Mając odpowiedniej wielkości mieszkanie, nie musi to być 200-metrowy apartament, można wygospodarować miejsce na garderobę walk-in. To bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego, kto przykłada wagę do ubiorów. Szafiarki i współcześni dandysi wręcz nie wyobrażają sobie bez nich życia. Ale nie tylko oni. Garderoba, w której wszystko ma swoje miejsce, buty stoją w równych rzędach w witrynach, torby wiszą na wieszakach obok sukienek i kostiumów, a dodatki leżą w swoich przegródkach w szufladach, to ogromne udogodnienie dla każdego. Szczególnie jeśli jest to garderoba w systemie Legno lub Uno z oferty Raumplus. 

 

Systemy Raumplus są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, tak by uzyskać maksymalną ergonomię garderoby. Tworząc je projektanci Raumplus przeanalizowali wszystkie potrzeby i nawyki ludzi posiadających duże kolekcje ubrań oraz akcesoriów. W efekcie powstały modele, które zaskakują przemyślanymi patentami na przechowywanie. Wśród wielu udogodnień, jest również komoda-wyspa z blatem, na którym można składać ubrania. Proste i genialne jednocześnie. 

 

Dobrze rozplanowana i zaaranżowana garderoba to podwójna oszczędność – ubrań, które odpowiednio przechowywane dłużej zachowują dobry stan, oraz czasu, którego nie marnujemy na poranne poszukiwania rozparowanych skarpetek i koszuli pasującej kolorystycznie do spodni bądź spódnicy. Dla pasjonatów wielkich pasjonatów mody to najważniejsze miejsce w domu, dla wszystkich innych – funkcjonalna przestrzeń, która ułatwia życie. www.raumplus.pl https://www.instagram.com/raumplus_polska_official/

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michalnowicki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »