Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wymarzony ślub i wesele z Czekoladowymi Spotkaniami…

Przygotowujecie się to tego dnia miesiącami, chcecie by był wyjątkowy, goście za sprawą zapewnionych im atrakcji bawili się do białego rana, a wszystko uwiecznione zostało okiem kamery?A może planujecie kameralną uroczystość z najbliższymi, którą wspominać będziecie oglądając wysmakowane fotografie?

W Waszych głowach piętrzą się niewielkie wątpliwości lub ogromne obawy, że przedślubnego szału bez względu na rozmiar przyjęcia nie da się ogarnąć? Czekoladowe Spotkania wraz ze sztabem profesjonalnych ekspertów pomogą Wam zorganizować ślub i wesele marzeń...

                               

Czekoladowe Spotkania to cykliczne spotkania odbywające się w każdą drugą środę miesiąca w Klubie Antrakt w Łodzi. Kierowane są one do przyszłych Par Młodych, które będą miały szansę spotkać na nich kilkunastoosobowy zespół stałych ekspertów oraz zaproszonego gościa, który powie nieco więcej o specjalnie przygotowanym temacie miesiąca. Swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami podzielą się także świeżo upieczeni małżonkowie.  A wszystko to w przyjaznej i kameralnej atmosferze, przy czekoladowym torcie...

Na Czekoladowych Spotkaniach każda przyszła Panna Młoda dowie się jaka suknia ślubna podkreśli jej atuty, a czego powinna unikać. Eksperci zadbają także o nienaganny wygląd przyszłego Pana Młodego. Fryzjerka zdradzi jakie fryzury w obecnym i nadchodzącym sezonie są najmodniejsze, a także korzystając ze swojego doświadczenia podpowie, które z nich są - najwygodniejsze. Na wszystkich, którzy nie wiedzą czym kierować się podczas wyboru fotografa i kamerzysty, czy jak zaplanować weselny budżet czekają profesjonaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą, udzielając niezastąpionych wskazówek i rad.

Na najbliższym kwietniowym spotkaniu na czekoladowych gości będzie czekać choreograf, który opowie jakie tańce najchętniej wybierane są przez Młode Pary na rozpoczęcie przyjęcia weselnego oraz kiedy i jak zabrać się do ich nauki, aby olśnić zaproszonych gości.

Eksperci Czekoladowych Spotkań, czekoladowe pyszności, kameralna atmosfera oraz wiele niespodzianek będą czekać 13 kwietnia w Klubie Antrakt przy ul. Zachodniej 95, tuż obok Teatru Nowego od godz. 18.30. Formularz zgłoszeniowy, więcej szczegółów i informacji znaleźć można na stronie internetowej http://www.czekoladowespotkania.pl/.

Inspiracją dla Czekoladowych Spotkań stały się organizowane przez krakowską firmę Kabago Czekoladowe Popołudnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Czekoladowe Spotkania

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »