Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wyniki testu: „pewne dziewczyny” mogą więcej!

Wyniki testu: „pewne dziewczyny” mogą więcej!
Zobacz więcej zdjęć »
Aż 89% kobiet w Polsce jest pewnych siebie! Takie wnioski wysuwają się na pierwszy plan w znanych już wynikach Ogólnopolskiego Testu Pewności Siebie Garnier. Wszystko to za sprawą ochrony, którą zapewnia nowy antyperspirant Mineralny Pure Active od Garnier.

Z wyników testu przeprowadzonego na grupie 25000 młodych Polek, możemy dowiedzieć się, że mają wysokie poczucie własnej wartości, nie przejmują się drobnymi wpadkami, łatwo nawiązują nowe znajomości i dobrze radzą sobie w stresujących sytuacjach. Wyniki testu cieszą tym bardziej, ponieważ świadczą o tym, że młode Polki naprawdę wierzą w swoje umiejętności i odważnie podejmują nowe wyzwania.

 

89% kobiet w Polsce jest pewnych siebie!

Polkom nie brakuje wiary we własne możliwości, nie boją się stawić czoła wyzwaniom i są nastawione na sukces.

                                                         

80% dziewczyn pewnie zgarnia nową pracę i z łatwością nawiązuje nowe znajomości!

Polki skutecznie walczą ze stresem związanym z nową pracą. Nie boją się wyzwań i mają na nie swoje sposoby - na przykład dobry dezodorant! Dodatkowo dobre relacje z współpracownikami na pewno nie zaszkodzą to w drodze do awansu.

                                                                                                        

66% dziewczyn odważnie podejmuje się nowych wyzwań!

Czy to pierwszy trening na siłowni, czy prezentacja w pracy - prawie połowa Polek dzielnie stawia czoła codziennym wyzwaniom. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrzynię!

                                                         

62% polskich kobiet nie boi się popełniać błędów i nie martwi drobnymi wpadkami!

W każdej porażce są jakieś pozytywy, trzeba wyciągnąć wnioski i działać dalej. Każdy popełnia błędy, nie ma ludzi idealnych - ważne, by nie dać się przytłoczyć i być sobą!

                                                         

57% Polek wierzy w swoje umiejętności i pewnie zalicza egzaminy!

Przygotowanie jest ważne, ale bez pewności siebie przebrnięcie przez sesję może być znacznie trudniejsze. Dlatego warto pewnie podchodzić do egzaminów - stres mniejszy!  

Dzisiejsze tempo życia, ilość spraw i obowiązków może być stresująca, także czasami robi się naprawdę gorąco! Wtedy warto mieć pewność, że nieprzyjemny zapach, który może pojawić się w trakcie wykonywania codziennych zadań, nie odbierze nam pewności siebie. Poczucie czystości, świeżości i atrakcyjny zapach to gwarancja, że zachowamy 100% kontroli w każdej sytuacji.

W kolejnych odsłonach akcji marka Garnier przygotowała konkursy z wyjątkowymi nagrodami - koszulkami Łukasz Jemioł for Garnier oraz zestawy kosmetyków. Więcej informacji: http://www.pewnedziewczyny.pl/

Nowość od Garnier Mineral

Po przeprowadzeniu ostatnich badań, które udowodniły, że za przykry zapach w okolicach pach odpowiedzialne są w szczególności trzy szczepy bakterii, marka Garnier stworzyła nowe, jeszcze lepsze rozwiązanie, opracowane specjalnie do walki właśnie z nimi: antyperspirant Pure Active
z naturalnym olejkiem z drzewa herbacianego, którego to składnik znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych.

Formuła produktu od Garnier została wzbogacona o MineraliteTM - ultraabsorbujący minerał pochodzenia wulkanicznego, który jest w stanie pochłonąć czterokrotność swojej masy w wodzie. Połączenie wyciągu z drzewa herbacianego oraz aktywnych czynników przeciwpotnych
z MineraliteTM daje 48-godzinną ochronę̨ przed przykrym zapachem, ale tak, aby skóra mogła oddychać. Efekt? Pachy pozostają̨ suche i świeże przez cały dzień.  

Antyperspirant Pure Active dostępny jest w dwóch formach: spray oraz roll-on.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »