Dom » Wnętrza

Wypełnij ankietę i wygraj gadżety firmy TECH Sterowniki

Firma TECH Sterowniki zaprasza wszystkich do udziału w badaniu zatytułowanym „Jak ciepło jest w Twoim domu”.

Do 5 osób, które rzetelnie wypełnią ankietę oraz odpowiedzą na zawarte w niej pytanie konkursowe, powędruje pakiet gadżetów ufundowanych przez firmę TECH Sterowniki. Termin zakończenia ankiety upływa 15.01.2017 roku.

 

Cel ankiety

Ankieta pod hasłem „Jak ciepło jest w Twoim domu” ma na celu ustalenie jak aktualnie są ogrzewane gospodarstwa domowe, a także jakie są oczekiwania Polaków dotyczące zarządzania temperaturą w przyszłości. Zebrane wyniki posłużą do przygotowania specjalnego raportu na ten temat, który zostanie opublikowany na firmowym blogu: http://www.techsterowniki.pl/blog/ w drugiej połowie stycznia 2017 roku.

 

Pytania ankietowe

Ankieta dotyczy najważniejszych zagadnień związanych z ogrzewaniem. Pragniemy dowiedzieć się jak ogrzewacie swój dom, jaką temperaturę utrzymujecie w pomieszczeniach, jakie czynniki były dla Was najważniejsze przy wyborze sposobu ogrzewania. Część pytań poświęcona jest nowoczesnym technologiom. Pytamy m.in. o to czy posiadacie w domu inteligentne instalacje i czy wykorzystujecie możliwości związane z zarządzaniem ogrzewaniem.

 

Na końcu ankiety przygotowaliśmy specjalną sekcję, w której możecie wpisywać swoje uwagi i komentarze do badania, a także wypowiadać się na tematy związane z zarządzaniem ogrzewaniem. Wasze odpowiedzi oraz sugestie są dla nas cenną wskazówką w kontekście wprowadzania nowych funkcji w naszych sterownikach oraz projektowania kolejnych urządzeń.

Specjalne pakiety gadżetów

Dla uczestników ankiety przygotowaliśmy pakiety gadżetów z logotypem firmy TECH Sterowniki. Wyślemy je do autorów 5 najlepszych odpowiedzi na zawarte w badaniu nieobowiązkowe pytanie konkursowe. Brzmi ono następująco: „Jak oszczędzasz ciepło w swoim domu?”. Pod uwagę będzie brana przede wszystkim sensowność przedstawionego pomysłu a także jego oryginalność. Najbardziej godne polecenia sposoby na oszczędzanie ciepła w swoim domu nagrodzimy i opublikujemy w raporcie.

 

Pragniemy zapewnić o tym, że wszystkie zebrane przez nas dane pozostaną anonimowe. Odpowiedzi na pytania będziemy zbierać do 15 stycznia 2017 roku.

Wszystkich internautów gorąco zachęcamy do wypełniania ankiety, a w styczniu do przeglądania jej wyników!

 

Ankieta dostępna do wypełnienia na stronie: http://www.techsterowniki.pl/blog/jak-cieplo-jest-w-twoim-domu-ankieta-i-konkurs/.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Renata N.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »