Technologie » Komputery

Wyróżnienia BERTL dla urządzeń Konica Minolta

Wyróżnienia BERTL dla urządzeń Konica Minolta
Zobacz więcej zdjęć »
Cztery serie rozwiązań Konica Minolta: magicolor, pagepro, bizhub i bizhub PRO zostały uhonorowane dziesięcioma nagrodami BERTL Reader’s Choice Awards 2010.

Już po raz szósty niezależne laboratorium Business Equipment Research and Test Laboratories Inc. (BERTL) przeprowadziło globalną ankietę „Readers' Choice 2010" wśród przedstawicieli branży poligraficznej i biznesowej, m.in. kadry zarządzającej, resellerów i użytkowników końcowych.

Ankietowani z 90 krajów oceniali sprzęt w takich kategoriach, jak: łatwość użytkowania, niezawodność działania, jakość wydruków oraz dbałość o środowisko. Wszystkie produkty Konica Minolta - magicolor, pagepro, bizhub i bizhub PRO - otrzymały bardzo wysokie oceny.

„Szeroka odpowiedź na ankietę laboratorium BERTL, zawsze bardzo cieszy. Nie inaczej było i w 2010 roku" - tłumaczy Margie Davis, Dyrektor Zarządzający BERTL. - „Tym razem kolorowe i monochromatyczne drukarki, a także systemy produkcyjne firmy Konica Minolta, zdobyły kilka wyróżnień w naszym badaniu. Otrzymane wysokie oceny świadczą o tym, że producent dba o opinie zgłaszane przez użytkowników końcowych i bierze je pod uwagę projektując nowe modele urządzeń."

Rozwiązania Konica Minolta otrzymały wysokie oceny użytkowników w 10 kategoriach:

  • Odwzorowanie kolorów - główny zwycięzca.
  • Niezawodność produktu - laserowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne; prędkość wydruku: 11-45 str./min.
  • Jakość wydruku - laserowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, prędkość wydruku: 11-45 str./min.
  • Jakość wydruku - laserowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne, prędkość wydruku: 11-45 str./min.
  • Dbałość o środowisko - laserowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne, prędkość wydruku: 11-45 str./min.
  • Dbałość o środowisko - systemy produkcyjne.
  • Integracja workflow - laserowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne, prędkość wydruku: 11-45 str./min.
  • Integracja workflow - laserowe drukarki monochromatyczne, prędkość wydruku: 11-45 str./min.
  • Stosunek jakości do ceny - laserowe drukarki monochromatyczne, prędkość wydruku: 11-45 str./min.
  • Stosunek jakości do ceny - systemy produkcyjne.

„Zdobycie tylu wyróżnień BERTL Readers' Choice Awards 2010 jest najlepszym dowodem na to, że firma Konica Minolta zapewnia klientom najwyższą jakość usług" - mówi Olaf Lorenz, Dyrektor Generalny Działu Marketingu Międzynarodowego w Konica Minolta Business Solutions Europe. - „Użytkownicy rozwiązań Konica Minolta doceniają nasze wysiłki ukierunkowane na ciągłe usprawnianie produktów, co znajduje odzwierciedlenie w bardzo wysokiej pozycji rynkowej naszej firmy."

Informacje o wydawnictwie BERTL® Inc.

BERTL® Inc. jest niezależnym wydawcą raportów i analiz porównawczych na temat urządzeń i oprogramowania do cyfrowego przetwarzania obrazu, w tym kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i urządzeń produkcyjnych. Zespół analityków BERTL na własny koszt prowadzi także badania opinii klientów oraz przyznaje nagrody wiodącym na rynku produktom. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.BERTL.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »