Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Wyśpij się na materacu sprężynowym

Wyśpij się na materacu sprężynowym
Zobacz więcej zdjęć »
O tym, jak ważne jest to na czym śpimy nie trzeba nikomu specjalnie przypominać. Najlepiej wiedzą to Ci, którzy wielokrotnie po przespanej (albo i nie) nocy, budzili się cali obolali. Na rynku jest obecnie tyle rodzajów materacy, że wybór odpowiedniego może przyprawić o zawroty głowy.

Jednym z najbardziej popularnych i do tej pory często używanych rodzajów materacy są materace sprężynowe. Podczas zakupu takiego materaca standardowo musimy zwrócić uwagę na klika rzeczy, a przede wszystkim na to czy każda sprężyna umieszczona jest w oddzielnej kieszonce. Dlaczego powinniśmy to zrobić? Dlatego, że dzięki kieszonce z materiału sprężyna nie powinna wydawać żadnych odgłosów. Otulona sprężyna w takim materacu powinna zapewniać elastyczność materaca i powinna być odpowiednio gruba.
Zastosowane w materacach sprężyny o różnych strefach twardości sprawiają, że materac dopasowuje się do ciała osoby odpoczywającej. Dopasowanie się materaca do ciała jest niezwykle istotne podczas snu, kiedy nie zawsze śpimy w jednakowej pozycji całą noc. Powinniśmy niezależnie od ułożenia ciała czuć komfort podczas snu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Guziczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »