Firma » Biznes

Wystartował nowy serwis edukacyjny

Wystartował nowy serwis edukacyjny
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa platforma edukacyjna DlaKariery.pl to niekomercyjny projekt będący odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy. Misją portalu jest propagowanie wiedzy i informacji, które mają pomóc pracownikom i tym, którzy dopiero rozpoczynają karierę, w przystosowaniu się do konkurencyjnych warunków.

Content portalu DlaKariery.pl skierowany jest zarówno do osób planujących czy rozpoczynających karierę zawodową, jak i doświadczonych pracowników. Koncentruje się na możliwości umocnienia pozycji na rynku pracy dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i poszerzaniu wiedzy oraz kompetencji.

- Czytelnik zyskuje bezpłatny dostęp do regularnie aktualizowanych publikacji, poradników oraz opinii ekspertów. Umożliwią one poznanie aktualnych wymogów rynku pracy i dostarczą wskazówek, jak się do niech dostosować – tłumaczy Włodzimierz Rosiński, pomysłodawca portalu.

Ze strony można się dowiedzieć m.in. jak efektywnie zarządzać czasem, o czym warto pamiętać przy pisaniu CV, jak opanować stres, zorganizować spotkanie biznesowe czy w szybki sposób zdobyć dodatkową wiedzę.

- W serwisie upowszechniamy także nowy model kształcenia, jakim jest E-learning. Pokazujemy, że decydując się na rozwiązania jak szkolenia online, czy inaczej - netkursy, mamy szansę szybko "zabłysnąć" przed pracodawcą i pokazać chęć rozwoju oraz umiejętność dostosowania się zmiennych wymagań – dodaje Włodzimierz Rosiński.

Założyciele serwisu udostępniają również linki do ciekawych i wartościowych merytorycznie artykułów o podobnej tematyce oraz poruszających sprawy aktualnej sytuacji na rynku pracy.

Więcej na www.dlakariery.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »