Społeczeństwo » Społeczeństwo

Wystartował Plebiscyt „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”

Wystartował Plebiscyt „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”
Zobacz więcej zdjęć »
25 marca wystartowała II Edycja Plebiscytu „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”. Jest skierowana do 2479 urzędów gmin, miast oraz starostw powiatowych, a także do ich jednostek organizacyjnych np. ośrodków pomocy społecznej, domów kultury, urzędów pracy.

Laureaci otrzymają ponownie certyfikaty oraz prestiżowe statuetki.

 

Plebiscyt „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu” jest organizowany przez Warszawską Grupę Doradców PR po raz drugi. Celem plebiscytu jest poprawienie kontaktów urzędów ze społecznościami gminnymi i dziennikarzami lokalnymi oraz nagrodzenie samorządowców, którzy wprowadzili w urzędach wysokie standardy komunikacji społecznej, w tym obsługi klienta. W 2014 roku WGD PR ponownie nagrodzi kilkadziesiąt urzędów i ich managerów. Otrzymają oni certyfikaty „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu” oraz prestiżowe statuetki. Nagrody zostaną wręczone we wrześniu 2014 roku.

 

Zanim wyłonimy laureatów, WGD PR nominuje urzędy, które będą uczestniczyły w plebiscycie. W odróżnieniu od I edycji, w roku 2014 uczestnikami konkursu mogą być urzędy z całej Polski. Utrzymana została jednak zasada wykluczająca ze startu samorząd szczebla wojewódzkiego oraz urzędy miast – stolic 16 województw np. m.st. Warszawy, Krakowa, czy Poznania. Decyzja uwzględnia dysproporcje budżetowe samorządów.

 

Zgłoszenia na adres plebiscyt@wgd-pr-.pl może dokonać:

- mieszkaniec gminy lub powiatu (zachęcamy, ponieważ to dla nas najcenniejsza opinia);

- dziennikarz lokalny (serdecznie zapraszamy, ponieważ to dziennikarze lokalni stale monitorują władze samorządowe);

- dziennikarz obywatelski (gorąco prosimy, ponieważ uważamy dziennikarstwo obywatelskie za ważną formę aktywności społecznej). Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maurycy Seweryn

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »