Społeczeństwo » Społeczeństwo

Wystartowała 9 edycja akcji „Nakarm koty z COTE”

Wystartowała 9 edycja akcji „Nakarm koty z COTE”
Zobacz więcej zdjęć »
Wystartowała 9 edycja akcji „Nakarm koty z COTE”

Zwierzaki czekają na Twoją pomoc! Akcja Nakarm koty z COTE to wyjątkowe wydarzenie
dla wszystkich miłośników kotów. Już po raz dziewiąty firma Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o., dystrybutor wina marki COTE - poprzez swój autorski projekt - będzie wspierać Schroniska
i Fundacje opiekujące się kotami. 

Każdego roku obserwujemy statystyki i rosnącą liczbę porzuconych, bezdomnych kotów. Opieką nad takimi zwierzętami zajmują się liczne organizacje w całej Polsce, które zapewniają im schronienie oraz żywność. Dlatego też zimowy czas to doskonały moment, aby otworzyć nasze serca i pomóc zwierzakom, które potrzebują konkretnego wsparcia. 

9 edycja Nakarm koty z COTE startuje 6 grudnia 2021 roku i potrwa do 28 lutego 2022 roku. Pozwólmy im przetrwać, ten ciężki czas. To niezwykle proste. Wystarczy nasz mały gest, aby wspomóc Fundacje lub Schroniska zajmujące się porzuconymi, kocimi przyjaciółmi.

Jak włączyć się do akcji – Nakarm koty z COTE?

Zasady akcji są niezwykle proste. Specjalnie stworzona strona internetowa umożliwia oddawanie głosów na wybraną Organizację, do której chcemy, aby trafiło jedzenie dla kotów. Po zakończeniu jest ona rozdzielana proporcjonalnie co do wyników głosowania. 

„Z roku na rok coraz więcej Schronisk i Fundacji zgłasza się do nas, aby zostać beneficjentami naszej akcji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkim uda nam się pomóc. Ich wybór nie jest łatwy. W tym roku karma ponownie trafi do 24 podmiotów z całej Polski. To od nas- głosujących będzie zależało ile  kilogramów trafi do każdego z nich. Jak pokazują poprzednie edycje- każdy głos ma znaczenie!”  - podkreśla Zofia Lewandowska Marketing manager Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o.

Więcej szczegółów na: www.facebook.com/WinoCote/

Poprzednia 8 edycja zakończyła się REKORDOWYM wynikiem. Podczas 84 dni głosowania oddano 14868 głosów. W efekcie do  dwudziestu czterech Schronisk oraz Fundacji opiekujących się bezdomnymi kotami trafiło ponad 6 ton karmy o wartości ponad 72 000 złotych.

Organizator liczy, że w tym roku dzieląc się wspólnie dobrem uda się pobić zeszłoroczny rekord. PARTNERAMI tej wyjątkowej inicjatywy zostali: Husse, Cat Expert, WP.PL, Światzwierzat.pl oraz portal Trzykoty.com.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »