Dom » Wnętrza

Wystartowała LOTERIA FOXY

1 maja wystartowała Loteria Foxy, w której codziennie można wygrać 5 tysięcy złotych lub vouchery do zrealizowania w sklepach Smyk, Empik i Decathlon. Każdy zarejestrowany zakup produktów marki to szansa na wygraną. Akcja potrwa do 30 czerwca.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Foxy to marka która towarzyszy polskim rodzinom na co dzień, oferując wysokiej jakości ręczniki kuchenne, papier toaletowy i chusteczki higieniczne. “Chcemy nie tylko wspierać naszych konsumentów w codziennych domowych wyzwaniach, ale też zachęcać do spędzania wartościowego czasu razem z najbliższymi. Dlatego w Loterii Foxy codziennie można wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne i vouchery na zakupy, które pozwolą sprawić swojej rodzinie wiele chwil przyjemności” - mówi Tomasz Walicki, Dyrektor Marketingu Foxy.

Zasady udziału w loterii są bardzo proste. Wystarczy kupić dowolny papier toaletowy, ręczniki papierowe lub chusteczki Foxy, wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie loteriafoxy.pl i sprawdzić, czy pod e-zdrapką kryje się nagroda. Każdy zarejestrowany zakup to szansa na wygraną 5 tysięcy złotych lub vouchera na rodzinne przyjemności - takie, jakie tylko chcesz!

Każdy uczestnik  może dokonać dowolnej liczby zgłoszeń, ale jeden dowód zakupu może zostać zarejestrowany tylko jeden raz. 

Do wygrania jest 61 nagród pieniężnych o wartości 5 tysięcy złotych każda oraz liczne vouchery do sklepów Smyk, Empik i Decathlon o wartości 100 zł i 200 zł. Regulamin akcji oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie loteriafoxy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

labcon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »