Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Przed nami wielkie święto miłośników najpopularniejszych klocków na świecie w Galerii Bemowo! W dniach 11-12 grudnia 2021 r. zapraszamy na wystawę autorskich modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO®.

Zobacz niesamowite modele z Gwiezdnych Wojen, makiety miasteczka oraz bazy kosmicznej, a także istny Dziki Zachód!

Któż z nas nie lubi zabawy z klockami LEGO®! Najpopularniejsze klocki świata cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Stąd pomysł zorganizowania już po raz kolejny wystawy modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO® w Galerii Bemowo!

Tym razem w weekend 11-12 grudnia mieszkańcy Bemowa będą mogli podziwiać takie ekspozycje jak m.in. kolekcja autobusów i tramwajów warszawskich, makieta Western, zamek Black Serpent, kolekcja Star Wars i wiele więcej! Przyjdźcie całą rodziną i poznajcie niesamowite możliwości, jakie oferują klocki LEGO®!

Autorami wszystkich prac prezentowanych na wystawie są warszawscy dorośli fani LEGO®, czyli tzw. AFOLe (Adult Fan of LEGO®) zrzeszeni w klubie WAWLUG (Warsaw LEGO® User Group) z okręgu warszawskiego. W trakcie zwiedzania wystawy będzie można porozmawiać z twórcami i dowiedzieć się, jak zabawka z dzieciństwa przekształciła się w życiową pasję. Autorzy opowiedzą nie tylko o pracach nad poszczególnymi budowlami, ale również odpowiedzą na każde pytanie dotyczące klocków. Na odwiedzających czekają darmowe instrukcje tworzenia małych modeli świątecznych do samodzielnego zbudowania z własnych klocków LEGO® w domowym zaciszu.

Wystawę klocków LEGO® można bezpłatnie oglądać w sobotę 11 grudnia 2021 roku w godzinach 10.00-18.00 oraz w niedzielę 12 grudnia 2021 roku godzinach 10.00-16.00 w Spotykalni zlokalizowanej na poziomie 1 Galerii Bemowo (obok salonu Pepco i Biblioteki Sąsiedzkiej). Organizatorami wystawy są Galeria Bemowo, Spotykalnia oraz WAWLUG – Warsaw LEGO® User Group.

Wydarzenie w Galerii Bemowo odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w Galerii Bemowo można znaleźć na stronie internetowej https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »