Kultura, sztuka » Kultura

Wystawa Martyny Wojciechowskiej w Krakowie

Wystawa Martyny Wojciechowskiej w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze tylko do 17 listopada w Krakowie można oglądać zdjęcia autorstwa Martyny Wojciechowskiej, słynnej globtroterki i autorki książek podróżniczych. Ekspozycja pod tytułem „4 żywioły - Martyny Wojciechowskiej życie na 100 %” jest dostępna w Centrum Handlowym Krokus.
Fotografie prezentowane na wystawie „4 żywioły - Martyny Wojciechowskiej życie na 100 %" pochodzą z wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Ich motywem przewodnim są 4 żywioły - woda, ogień, powietrze i ziemia - które towarzyszyły znanej dziennikarce w podróżach po wszystkich kontynentach. W sumie do obejrzenia jest 30 zdjęć. Oddają one wrażenia i emocje przeżywane podczas ekstremalnych wypraw. Z każdą z tych fotografii wiąże się wyjątkowa historia.

Krakowskie CH Krokus jest ostatnim z 5 przystanków Martyny Wojciechowskiej w jej trasie po Polsce. Wystawa odwiedziła już centra handlowe w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach.

Właściciel i zarządca centrum:
C.H.Kraków Sp. z o.o., należące do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl.
Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
Zarządca centrum: Apsys Polska Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »