Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wystawa „Sekretne życie pszczół” w NoVa Park

Wystawa „Sekretne życie pszczół” w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Odwiedź całą rodziną NoVa Park w dniach 11-22 czerwca i wspólnie poznajcie sekretne życie pszczół. Przygotowaliśmy dla Was edukacyjną wystawę, która pozwoli na nowo odkryć pracowitych mieszkańców łąki.

Ale to nie koniec atrakcji! W piątek 11 czerwca na  pierwszych 100 dzieci odwiedzających wystawę czekają nasiona roślin miododajnych, a w sobotę 19 czerwca mamy dla Was akcję, w której do zdobycia będą m.in. zestawy małego ogrodnika!

„Sekretne życie pszczół” to dydaktyczna podróż po pszczelim ogrodzie. Dlaczego są tak ważne dla naszego świata? Jak wygląda życie w ulu? Jak powstaje miód? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie podczas wystawy w NoVa Park rozmieszczonej w różnych częściach naszej galerii na poziomie 0. Na odwiedzających ekspozycję czekają m.in. ciekawostki związane z życiem pszczół, produkcją wyrobów pszczelich, rodzajami miodów oraz ich zastosowaniem. Wystawę można oglądać od 11 do 22 czerwca w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny.

Pierwszych 100 dzieci odwiedzających wystawę przywitają nasze przemiłe hostessy, które wręczą zestawy nasion roślin miododajnych oraz zachęcą do zasadzenia roślinek wraz z rodzicami na domowym balkonie. Wyrośnięta „mini łąka” będzie idealnym miejscem dla pszczelej pracy, nawet na wysokości 12 piętra.

Wystawie „Sekretne życie pszczół” będzie również towarzyszyć akcja z nagrodami z podziękowaniu za zakupy. W sobotę 19 czerwca w godzinach 12.00-20.00 za zakupy na kwotę minimum 100 złotych będzie można otrzymać upominek w postaci zestawu narzędzi ogrodniczych dla dzieci oraz zestawu nasion roślin miododajnych. Aby zdobyć prezent, wystarczy zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji z dowodami zakupu (maksymalnie 2 paragony) Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

„Pszczoły i inne owady zapylające odgrywają kluczową rolę w naszym ekosystemie. To właśnie ich ciężkiej pracy zawdzięczamy co trzeci kęs tego, co jemy. Ten fascynujący świat pszczół chcemy pokazać naszym klientom podczas specjalnej wystawy edukacyjnej. W dniach 11-22 czerwca zapraszamy do wielkiego pszczelego ogrodu z kwiatami, a w sobotę 19 czerwca do udziału w akcji, dzięki której można zdobyć ogrodnicze upominki dla dużych i małych– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy. www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »