Kultura, sztuka » Kultura

Wystawa sztuki w Porcie Łódź

Wystawa sztuki w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
„Ciekawa Sztuka” – pod takim tytułem w Porcie Łódź odbywa się wystawa prac polskich artystów. Wystawę oglądać można bezpłatnie w funkcjonującej w Centrum galerii sztuki Project ART.

„Ciekawa Sztuka” – pod takim tytułem w Porcie Łódź odbywa się wystawa prac polskich artystów. Wystawę oglądać można  bezpłatnie w funkcjonującej w Centrum galerii sztuki Project ART.  

„Każdy z nas jest ciekawy, każdy z nas też nosi w sobie ciekawość ….”, to motto, które przyświeca kolejnej już odsłonie inicjatywy artystycznej zorganizowanej w galerii Project ART w Porcie Łódź. Na wystawie podziwiać można wspaniałe dzieła znanych twórców m. in. Iwony Ostrowskiej, Agaty Wereszczyńskiej, Maksymiliana Majewskiego czy Leokadii Bartoszko. Prace, które prezentują artyści są wyrazem ich indywidualnej ekspresji dlatego zachwycają, poruszają i inspirują otwierając odbiorcę na nowe przestrzenie i możliwości.

Chcemy za pośrednictwem Project ART realizować nasze pomysły które będą przełamywać stereotypy, buntować się, zwracać uwagę na problemy, których nie zauważamy na co dzień. To nie musi dotyczyć wielkich spraw, może dotykać bardzo małych rzeczy, które mamy w głowach, a są warte opowiedzenia. Odkrywamy pasje, pokazując jak w prosty sposób można odczuwać sztukę – mówi Arkadiusz Świderski z inicjatywy Project ART.

Do udziału w obecnej wystawie zaproszeni zostali artyści należący do różnych Okręgów Związku Polskich Artystów Plastyków, jak również twórcy niezrzeszeni. Kuratorem wystawy jest Max Kreutz.

Galeria sztuki Project ART czynna jest przez cały tydzień (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach otwarcia Portu Łódź. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »