Kultura, sztuka » Muzyka

WYSTĘP BEATY SZAŁWIŃSKIEJ NA KONCERCIE Z OKAZJI 25-LECIA RADIA DLA CIEBIE JUŻ 4 WRZEŚNIA!

WYSTĘP BEATY SZAŁWIŃSKIEJ NA KONCERCIE Z OKAZJI 25-LECIA RADIA DLA CIEBIE JUŻ 4 WRZEŚNIA!
Zobacz więcej zdjęć »
Beata Szałwińska jest polską pianistką mieszkającą na co dzień w Luksemburgu i odnoszącą wiele sukcesów poza granicami kraju, m.in. w Beneluksie, Stanach Zjednoczonych, Francji. Artystka pragnie jednak podbić serca słuchaczy również w rodzimym kraju.

Już wkrótce wystąpi na koncercie 25-LECIA Radia dla Ciebie, który odbędzie się już 4 września. Będzie to więc rzadko nadarzająca się okazja do spotkania Beaty na polskiej scenie muzycznej!

Beata Szałwińska to artystka charakteryzująca się silną osobowością, wielkim temperamentem, niezwykłą wrażliwością i indywidualnym podejściem do muzyki. W swojej karierze może poszczycić się osiągnięciami takimi jak m.in. występ w Carnegie Hall w Nowym Jorku, gdzie wraz z Alexandrem Anisimovem, wspaniałym rosyjskim basem, wykonała 25 pieśń S. Rachmaninowa, natomiast z okazji 150-lecia luksemburskiej orkiestry zagrała w obecności Wielkiego Księcia i Księżnej Luksemburga „Błękitną Rapsodię” G. Gerschwina. Beata niedawno miała okazję zaprezentować się również przed polską publicznością na 53. Festiwalu Kiepury, który odbył się w dniach 1017 sierpnia w Krynicy Zdrój. Wystąpiła na scenie wraz z muzykami z jej autorskiego projektu „Beata Szałwinska’s Aconcagua Project”, a także z Alexandrem Anisimovem, gdzie wykonali kilka pieśni.

Miłośników muzyki klasycznej w zaskakującej odsłonie z pewnością zainteresuje informacja, że Beata Szałwińska wystąpi na koncercie z okazji 25-lecia Radia dla Ciebie, który odbędzie się już 4 września! Artystka z pewnością uraczy widzów muzyką w najlepszym wydaniu oraz przekaże im ogromną dawkę pozytywnej energii. Na wydarzeniu wystąpi też wielu innych artystów, m.in. Aleksander Anisimov, Janusz Olejniczak, Janusz Strobel i Nula Stankiewicz oraz Natasza Urbańska z zespołem.

Występy Beaty zawsze kończą się długimi owacjami na stojąco. Artystka odczuwa wielką satysfakcję, kiedy dostarcza publiczności wiele pozytywnych emocji i artystycznych doznań. Cieszy się, kiedy może wystąpić na polskiej scenie i zaprezentować się przed rodakami. Ma nadzieję, że jej muzyka dotrze nie tylko do miłośników muzyki klasycznej, ale też fanów szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »