Dom » Wnętrza

Wystrój i higiena łazienki

Wystrój i higiena łazienki
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne wnętrza cechują się nie tylko elegancją, ale przede wszystkim wygodą i funkcjonalnością. Każde pomieszczenie w mieszkaniu ma swoją specyficzną funkcję i przeznaczenie.

Właśnie dlatego tak ważne jest dobre wykorzystanie całej przestrzeni. Tym bardziej, że częstym problemem jest dość mały metraż nie pozwalający na wprowadzenie pożądanych rozwiązań. Szczególnym pomieszczeniem jest łazienka. Musimy w tym pomieszczeniu połączyć bowiem dwie funkcje. Pierwszą jest praca i codzienne obowiązki takie jak pranie – drugą wypoczynek. Warto również wybierać takie akcesoria łazienkowe retro, które są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu nieskazitelnej czystości. Higiena w miejscu, gdzie zazwyczaj panuje wilgoć i wysokie temperatury jest bardzo ważna – szczególnie jeśli mamy dzieci.

Obecnie oferowane przez producentów akcesoria łazienkowe są wygodne i na tyle funkcjonalne, że ich czyszczenie nie wymaga wielkiego wysiłku. Dozowniki do mydła (http://akcesorialazienkowe.net) czy dozowniki papieru to najczęściej dotykane przez nas przedmioty. Gromadzą się na nich bakterie, które łatwo się przenosi i infekuje. Nowoczesne materiały z jakich wykonywana jest galanteria łazienkowa pozwalają na szybkie i łatwe czyszczenie. Nie osiada na nich tak łatwo kamień i brud, które są głównymi źródłami bakterii. Nowoczesne tiger akcesoria łazienkowe są oczywiście również ładne i ciekawe. Nietypowe kształty, designerki wygląd oraz dopasowanie wszystkich detali do ogólnej koncepcji, w jakiej chcemy urządzić swoją łazienkę jest również bardzo ważne.

Obecnie panuje moda na wprowadzanie elementów takich jak nietypowe wanny, sauny czy jacuzzi. Styl skandynawski czy grecki to bardzo częste i chętne wybierane przez klientów sposoby wystroju. Nadal jednak najchętniej sięgamy po uniwersalne rozwiązanie – takie które są dość neutralne i nie poddają się zmiennej modzie, ale za to są dość nudne i bez wyrazu. To na szczęście można w każdej chwili zmienić dodatkami!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (1)

  • avatar
    panroman 2017-04-05 12:39:00

    Podstawą w łazience jest oczywiście czyste, wielkie lustro ;) Możemy dostać takie zrobione na wymiar u szklarza. Jak ktoś jest z Wrocławia, to mogę polecić www.abcszklarz.pl :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »