Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Wytańcz swój Broadway, czyli konkurs tańca w Avenidzie

Wytańcz swój Broadway, czyli konkurs tańca w Avenidzie
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 27-28 kwietnia w Avendzie odbędzie się konkurs tańca „Wytańcz swój Brodway”.

O tym, kto otrzyma tytuł najlepszego tancerza w regionie zadecydują: Rafał Roofi Kamiński, Blanka Winiarska, Ida Nowakowska i Janek Kliment. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody, m.in. wyjazd na wakacyjne warsztaty Summer Intensive Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

W najbliższy weekend popularni tancerze odwiedzą nasze Centrum i podczas konkursu wybiorą najbardziej roztańczonych mieszkańców Poznania i okolic. Zapraszamy osoby zakochane w tańcu w wieku od 16 do 21 lat – to idealny czas, aby wytańczyć swoje marzenia – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

W poznańskim Centrum umiejętności taneczne mieszkańców miasta i okolic będą oceniane przez dwa dni. 27 kwietnia podczas eliminacji jury w składzie: Blanka Winiarska i Rafał Roofi Kamiński wybierze 12 osób, które zobaczymy w wielkim finale. Drugiego dnia konkursu (28 kwietnia) poznamy sześciu najlepszych tancerzy w Poznaniu, a wybiorą ich: Janek Kliment, Ida Nowakowska i Roofi.

Laureaci konkursu – oprócz wyjazdu na warsztaty Summer Intensive Broadway Dance Center w Nowym Jorku (w terminie 25-28 lipca 2019) – mogą wygrać wyjazd na największy edukacyjny festiwal taneczny w Europie - Fair Play Dance Camp w Krakowie oraz karty podarunkowe o wartości 500, 1000 i 1500 zł na zakupy w Avenidzie.

Eliminacje do konkursu „Wytańcz swój Broadway” będą prowadzone 27 kwietnia w godz. 10:00-18:00. Finał konkursu odbędzie się 28 kwietnia w godz. 12:00-18:00 na scenie na fontannie (poziom 1). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »