Kultura, sztuka » Kultura

Wzajemna pomoc, Karolina Płocka w Cooking Challenge

Wzajemna pomoc, Karolina Płocka w Cooking Challenge
Zobacz więcej zdjęć »
Pomagać i inspirować możemy siebie nawzajem na wielu płaszczyznach! Karolina Płocka, kolejna uczestniczka #cookingchallenge, aby to udowodnić przygotowała wielowarstwowy sernik z owocami .


 

 

Pomagać i inspirować możemy siebie nawzajem na wielu płaszczyznach! Karolina Płocka, kolejna uczestniczka #cookingchallenge, aby to udowodnić przygotowała wielowarstwowy sernik z owocami .

 

 

Podczas swojego wyzwania przybliżyła nam działalność Inicjatywy SWAP- Spontaniczne Warsztaty Artystyczno-Praktyczne, która organizuje spotkania z ciekawymi osobami, dzielącymi się swoimi pasjami i doświadczeniami! #gotowaniezprzeslaniem 

 

Materiał jest dostępny na kanale -- > https://www.youtube.com/watch?v=Mj8S8gxw_FI

 

Pamiętaj, że Ty również możesz podjąć wyzwanie i wziąć udział w #cookingchallenge! Wystarczy zarejestrować się na www.akademiasmaku.pl/bcc. Czekamy na Ciebie!

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

annadrewniana

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »