Dom » Wnętrza

Wzornicze spotkanie Ideal Standard w Londynie

Wzornicze spotkanie Ideal Standard w Londynie
Zobacz więcej zdjęć »
Together World Tour tym razem zatrzyma się w Londynie. 23 września miasto-ikona przywita gości Ideal Standard nie tylko online, ale także fizycznie na wystawie Design London. Swoją premierę będzie miała tam nowa umywalka Tipo-Z z kolekcji Atelier.
Together World Tour to cykl imprez zorganizowanych przez Ideal Standard dla międzynarodowej społeczności architektów i projektantów. Trzecie z sześciu zaplanowanych wydarzeń odbędzie się już 23 września w Londynie. Dwa poprzednie miały miejsce w Mediolanie oraz Berlinie i podczas każdego ze spotkań swoją premierę miała nowa kolekcja wyposażenia łazienki Ideal Standard. Podczas londyńskiej imprezy po raz pierwszy zostanie pokazana nowa umywalka Tipo-Z, flagowy produkt z linii Atelier. Podobnie jak poprzednie kolekcje (Linda-X oraz Extra) Tipo-Z zaprojektowana została przez włoskie studio projektowe Palomba Serafini Associati i estetycznie sięga do wzorniczego dziedzictwa marki. To posągowa, monolityczna forma, w której nowoczesność spotyka się z tradycją.

W przypadku spotkania w Londynie ważną zmianą jest to, że w wydarzeniu TWT będzie można uczestniczyć nie tylko online, ale również osobiście. Firma Ideal Standard jest uczestnikiem wydarzenia projektowego Design London (22-25 września), gdzie będzie prezentować nową umywalkę Tipo-Z oraz inne produkty z kolekcji Atelier. Zapraszamy na stoisko E6.

Wybór Londynu na kolejne spotkanie Ideal Standard jest nieprzypadkowy. Każde z miast w których zatrzymuje się Together World Tour jest ważnym ośrodkiem dla światowego designu, kultury i sztuki. Londyn, ze swoją mieszanką kultur i tradycji, z pewnością wprowadzi do planu wzorniczej podróży Ideal Standard rytm i energię.

Aby zarejestrować się na na spotkanie online w Londynie oraz obejrzeć poprzednie wydarzenia zapraszamy na stronę www.togetherworldtour.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »