Motoryzacja » Samochody

Wzrost sprzedaży Volvo w kluczowych regionach na świecie

Wzrost sprzedaży Volvo w kluczowych regionach na świecie
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwsze sześć miesięcy 2017 roku to dla Volvo czas kolejnych wzrostów sprzedaży na największych rynkach na świecie. W uzyskaniu tego wyniku pomogły model najnowszej generacji oparte na platformie SPA.


W pierwszej połowie roku 2017 firma powiększyła udział w rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) dzięki poważnym wzrostom na kilku kluczowych rynkach. Sprzedaż w tym okresie wzrosła o 6,6%.

W regionie Azji i Pacyfiku, a szczególnie w Chinach, Volvo wyprzedziło tempo rozwoju rynku. Sprzedaż w tym regionie wzrosła o 22,6%, a w samych Chinach o 27,6%.

W USA Volvo Cars spodziewa się zanotować kolejny, 5 już rok stałego wzrostu po mocnej drugiej połowie roku. Dostawy w pierwszym kwartale dotknęły problemy z transportem, ale powrót do silnego wzrostu w drugim kwartale oraz rozpędzające się dostawy nowego SUV-a średniej klasy XC60 zapowiadają mocny finisz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »